Viešbučiai Druskininkuose

Ar gali būti kas nors geresnio už poilsį Palangoje? Aišku, kad gali – tai poilsis Druskininkuose.

Šis miestas, po sūriu pavadinimo slepiantis žinią apie mineralinius žemės gelmių turtus, yra pašventęs savo egzistavimą likusius Lietuvos bei užsienio gyventojų poilsiui ir komfortui visus metus.

Tai ir nuostabiausi gėlynai, pribloškiantis Dineikos parkas, gausybė renginių ir, pati svarbiausia dalis, SPA. Sanitas per aquam, arba sveikata per vandenį, čia nėra šiaip sau šūkis, o tikra miesto filosofija – tą jums primins beveik visos Druskininkų apgyvendinimo įstaigos.

Viešbučiai Druskininkuose

Seniausiame ir didžiausiame šalies kurorte pati gamta stengiasi dėl jūsų: miestą supantys ežerai švelnina klimatą, o aukšti pušynai valo orą ir prisodrina jį nuostabiais aromatais. Druskininkai yra viena iš laiko patikrintų vietų, kur nuvažiavę visada galėsite mėgautis tuo ypatingu atostogų jausmu – žinojimu, kad viskuo bus pasirūpinta už jus ir kad čia viskas tikrai bus gerai.

Viešbučiai Druskininkuose

Viešbučiai Druskininkuose

Natūralu, kad mieste, kur paklausa yra milžiniška, o būsto nuoma ir apgyvendinimo verslas tapo labiausiai praktikuojamu vietiniu sportu (atleiskit, Druskininkų krepšininkai ir futbolininkai), apsistoti galite labai įvairiose vietose.

Ši įvairovė yra tikra dovana poilsiautojui: galima rinktis nuo „protingas“ kainas ir nuostabų vaizdą siūlančios „Violetos“, savo SPA centrus turinčių „BEST BALTIC Hotel Druskininkai Central“ (šis, beje, pasižymi labai įdomia, autentiška architektūra) ir „Goda“, ar toliau nuo miesto, gamtos apsuptyje įsikūrusią „Ignę“.

Neprasta idėja yra išbandyti viešbutį šalia vandens parko – vos per porą žingsnių nuo kambario jūsų lauks visi įmanomi baseinai, pirtys ir kitos procedūros. Nakvynė Druskininkuose gali tapti vienu maloniausių potyrių, jei tik mokėsite gerai rinktis!

Viešbučiai Druskininkuose

SPA procedūros viešbučiuose

Poilsis Druskininkuose sunkiai apsieitų be SPA malonumų – beveik kiekvienas viešbutis siūlys vienokias ar kitokias jauninimo, gražinimo ar atsigavimo procedūras. Didesni viešbučiai Druskininkuose su SPA centrais turės garines pirtis ir saunas, čia jūsų lauks ir paprasto bei mineralinio vandens baseinai.

Viešbučiai naudojasi tuo, kad yra įsikūrę būtent Druskininkuose – visur gausu procedūrų su mineraliniu vandeniu, druska ar gydomuoju purvu. Verta pasinaudoti viešbučių siūlomais jau sudarytų gydomųjų programų pasiūlymais – tai kruopščiai suplanuotos, atsipalaidavimo kupinos atostogos. Žinoma, prieš tai pasidomėkite, kokie apie ją atsiliepimai.

Neretai geresnio viešbučio SPA centre po masažo jums pasiūlys arbatos – neskubėkite pabėgti ir procedūrą vainikuokite gerdami aromatingą, pievų žolelėmis dvelkiantį gėrimą, ir žiūrėdami į už lango ošiančius medžius.

Restoranai ir maitinimas

Druskininkai ir juose įsikūrę viešbučiai taip pat dovanoja ir nuostabias gastronomines patirtis. Beveik visuose viešbučiuose tiekiami švieži ir gardūs pusryčiai švediško stalo principu, o pietus ir vakarienė siūlomi à la carte.

Viešbučiai Druskininkuose

Tiesa, kai kurie viešbučiai Druskininkuose siūlo rinktis visos dienos, arba pasirinkto derinio (pusryčiai+pietūs ar pietūs+vakarienė) maitinimą. Pastaruoju metu vis labiau populiarėja lengvesnis, sveikesnis ir ilsėtis labiau padedantis maistas: švieži, vietiniai ir mažai apdoroti produktai, netikėti deriniai ir kokybė vietoj kiekybės. Rekomenduojame valgant taip pat pereiti į poilsio režimą: neskubėkite – juk restoranų darbo laikas ilgas, atsigrožėkite vaizdu lėkštėje ir mėgaukitės kiekvienu kąsniu.

Kainos

Reikia pripažinti – kainos Druskininkuose tikrai gali būti didelės. Ypač jei poilsiausite sezono metu (nors dėl kurorto įvairiapusiškumo sunku nusakyti, kada yra tikrasis sezono metas – žiemą, kai visi šturmuoju SPA centrus, ar vasarą, kai prie ežerų driekiasi eilės). Visgi jei planuosite iš anksto ir dar pavyks pasinaudoti geru pasiūlymu ar akcija, kokybiškai pailsėsite nepatyrę didžiulių išlaidų.