UPA Medical SPA Druskininkai

Sveikata – brangiausias Jūsų turtas, todėl jau šiandien verta pagalvoti, kokiais būdais galėtumėte ją puoselėti. Tačiau svarbiausia, kad sveikatos puoselėjimas gali tapti tikrų tikriausiu malonumu, ypač tuo atveju, jei bus pasirinktas UPA Medical SPA – moderniausias sveikatingumo ir reabilitacijos centras Baltijos šalyse.

UPA Medical SPA Druskininkai

Nėra nieko geriau, kai modernūs ir šiuolaikiški sprendimai dera su natūralumu ir gamta. Būtent tai ir atsispindi UPA Medical SPA erdvėje – joje gausu šiuolaikiškų sprendimų bei modernių technologijų, tačiau sveikatingumo centro koncepcija yra įkvėpta gamtos.

Kai šiuolaikiškas modernumas sujungiamas su gamtos ištekliais, sukuriama unikali erdvė, kurioje galima kokybiškai puoselėti savo sveikatą bei maloniai leisti laiką. UPA Medical SPA svečiai gali rinktis įvairias gydomąsias, sveikatą puoselėjančias procedūras; dalyvauti profesionalų sukurtose gydymo, poilsio bei sveikatinimo procedūrose, o taip pat – rinktis malonias SPA procedūras, kurios ne tik atpalaiduoja, bet ir gerina fizinę bei emocinę būklę.

UPA Medical SPA Druskininkai

Svečiai apgyvendinami ypač patogiuose bei stilinguose kambariuose; užtikrinamas visavertis bei kokybiškas maitinimas. Patiekalai ruošiami iš šviežių bei kokybiškų maisto produktų. Maisto gamyba UPA Medical SPA rūpinasi virtuvės profesionalai, todėl kiekvienas patiekalas tarsi meno kūrinys, primenantis, kad valgymas – mažytė kasdienė šventė.

UPA Medical SPA pirtys, baseinai, pramogos ir procedūros

Baseinai bei pirtys turi ypač teigiamą poveikį Jūsų fizinei bei emocinei būklei ir netgi išvaizdai. Taigi, visai nesvarbu, kiek laiko truks Jūsų poilsis UPA Druskininkai, laiką vertėtų planuoti taip, kad baseinas ir pirtis būtų Jūsų dienotvarkės dalis.

UPA Medical SPA Druskininkai

Jei ištisus metus neradote laiko pasilepinti malonumais, kuriuos suteikia baseinas ar buvimas pirtyje, pasimėgaukite jais dabar, atvykę į UPA Medical SPA. Baseinai bei pirtys yra įrengti pagal aukščiausius standartus, todėl praleistas laikas bus malonus, o svarbiausia – efektyvus.

UPA Medical SPA Druskininkai

Rinkitės skirtingus variantus (su skirtingomis temperatūromis bei drėgmės lygiais) ir stebėkite, kaip kiekvienas jų, daro teigiamą įtaką Jūsų savijautai. Baseinas atgaivins, sustangrins kūną ir padailins jo linijas, o laikas praleistas pirtyje pagerins odos būklę bei nuotaiką.

UPA Medical SPA Druskininkai


Ne ką mažiau puikus pasirinkimas yra ir UPA Medical SPA gydomosios bei SPA procedūros, kurias galite rinktis įvairiais tikslais: siekdami sumažinti tam tikras sveikatos problemas; norėdami pašalinti išvaizdos trūkumus; ar tiesiog pageidaudami maloniai atsipalaiduoti bei pagerinti emocinę būklę.

Teikiamos įvairios gydomosios procedūros (gydomosios aplikacijos, gydomieji masažai, inhaliacijos ir t.t.). Dėl šių procedūrų pasirinkimo rekomenduojama gydytojo konsultacija.

UPA Medical SPA Druskininkai

Na, o ypač malonios SPA procedūros, gali ne tik praturtinti Jūsų laisvalaikį, bet ir padovanoti tiek daug gerų akimirkų, kurias prisiminsite ne vienerius metus. SPA procedūrų pasirinkimas – ypač didelis: galite rinktis aromaterapinį viso kūno masažą; veido chiro masažą; anticeliulitinį masažą bei kitus sprendimus, savo grožiui bei savijautai puoselėti.

UPA Medical SPA yra tarsi moderni Druskininkų gydykla, kurioje sau tinkamiausią sveikatos ar grožio procedūrą ras kiekvienas.

UPA Medical SPA Druskininkai

Kambariai UPA Medical SPA

Reabilitacijos centras Upa užtikrina malonų bei patogų apgyvendinimą jaukiuose bei stilinguose kambariuose: standartiniame dvivietyje; standartiniame dvivietyje su funkcinėmis lovomis ar liukso klasės.

Juose rasite ergonomiškus baldus bei viešnagei reikalingus reikmenis. Interjero dizaino sprendimai bei spalvos parinkti ypač atsakingai, tad tokioje harmoningoje aplinkoje netruksite pamiršti visus kasdienius rūpesčius.

UPA Medical SPA kainos

Poilsis Druskininkuose žavi savo kaina – vertinant, kokią didelę naudą gaunate, belieka tik daryti išvadą, kad paslaugų įkainiai yra ypač patrauklūs. Be to, kai kurioms paslaugoms taikoma akcija. Ši Druskininkų sanatorija ir joje siūlomi sprendimai yra puiki investicija į sveikatą bei grožį.


Sanatorijos Druskininkuose – visada puikus pasirinkimas, tačiau jei domina kokybiškas ir malonus poilsis Druskininkuose, šis sveikatingumo centras gali tapti idealiu pasirinkimu.
UPA Medical SPA – Jūsų sveikatingumo bei grožio erdvė.