UPA Medea SPA viešbutis Druskininkuose

UPA Medea SPA – dar visai naujas keturių žvaigždučių viešbutis ir sveikatingumo bei reabilitacijos centras, atsiradęs susijungus greta esantiems UPA Medea SPA ir UPA Medical SPA. Iš kitų viešbučių Druskininkuose šis išsiskiria unikalia savo filosofija – aktyvus poilsis miškų ir ramybės apsuptyje, jaukius namus primenančioje aplinkoje.

UPA Medea SPA viešbutis Druskininkuose

Viešbutis įsikūręs kiek toliau nuo Druskininkų centro, pėsčiomis nuo jo iki Druskonio ežero nueisite maždaug per pusvalandį. Didžioji dalis kelio eina mišku, tad pasivaikščiojimas tikrai bus malonus ir neprailgs. Jei poilsis Druskininkuose jums neįsivaizduojamas be gamtos, UPA Medea SPA yra puikus pasirinkimas.

Dėl savo unikalios vietos, šalia ošiančio miško ir maudynėms tinkamo ežero, UPA Medea SPA turbūt labiausiai iš visų viešbučių Druskininkuose tinka šeimų su vaikais poilsiui.

Kambariai

UPA Medea SPA svečiams siūloma apsistoti įvairių tipų, klasikinio, bet nenuobodaus stiliaus numeriuose. Į jų visų kainą įskaičiuotas pasirinktas maitinimas ir neribotos trukmės apsilankymas baseino ir pirčių komplekse vieną kartą per dieną.

UPA Medea SPA viešbutis Druskininkuose

Liukso apartamentuose rasite svetainę, virtuvę, miegamąjį, vonios kambarį ir (didžiojoje dalyje kambarių) balkoną. Vonios kambaryje jūsų lauks asmeninė sūkurinė vonia, minkštučiai rankšluosčiai bei chalatai, taip pat prancūziškos kosmetikos rinkinys. Smagu ir tai, kad kiekvienas kambarys pasižymi skirtingu dizainu.

Nakvynei Druskininkuose taip pat galite užsisakyti liuksą su balkonu arba mini liukso tipo kambarį. Juose įrengti visi patogumai, dušas arba sūkurinė vonia, plokščiaekranis televizorius. Mini liukse rasite ir nedidelę virtuvėlę.

SPA procedūros

Jungtinės UPA Medea SPA ir UPA Medical SPA pajėgos siūlo daugiau nei šimtą įvairių SPA porcedūrų. Galėsite rinktis iš atpalaiduojančių masažų, kūno šveitimo bei įvyniojimo, valomųjų veido procedūrų. Viešbutis siūlo ir SPA kompozicijas – kruopščiai sudarytus, maždaug dvi valandas trunkančius kūno atpalaidavimo planus.

UPA Medea SPA viešbutis Druskininkuose

SPA procedūros čia skirstomos į tris grupes. Tai UPA Medical SPA – UPA korpuse vykdymos poilsio, sveikatingumo ir sanatorinio gydymo programos. UPA korpuse įsikūręs ir baseinas, turkiška, suomiška ir rusiška pirtys bei sūkurinė vonia. Visi UPA Medea SPA korpuse viešintys svečiai gali nemokamai kartą per dieną lankytis UPA baseinų ir pirčių zonoje.

UPA Medea SPA yra įsikūręs Medea korpuse. Čia teikiamos papildomos SPA paslaugos SPA ir pirčių erdvėje. Tuo tarpu UPA Medical ženklu žymimos procedūros, skirtos medicininei reabilitacijai, sveikatinimui ir gydymui. Pagrindinis dėmesys teikiamas judamojo ir atramos aparato gydymui bei konsultacijoms.

UPA Medea SPA viešbutis Druskininkuose

Rekomenduojame išbandyti ir ilgesnes – vienos ar dviejų nakvynių – SPA programas. Tai idealus poilsis dviems – kiekvieną iš programų sudaro nakvynė (arba dvi) viešbutyje, pasirinkto tipo maitinimas, ir dvi arba keturios SPA procedūros ar masažai.

Maitinimas

Visų UPA Medea SPA svečių maitinimas vyksta modernaus skandinaviško dizaino UPA restorane. Į nakvynės kainą visada yra įskaičiuoti sveiki ir švieži švediško stalo tipo pusryčiai. Už papildomą mokestį galima pasirinkti ir visos dienos – pusryčių, pietų ir vakarienės maitinimą.

UPA Medea SPA viešbutis Druskininkuose

Restoranas visą dieną dieną taip pat siūlo rinktis maitinimą à la carte. Patyrusio šefo Tomo Rimydžio sudarytame meniu rasite šiuolaikiškus, lengvus ir subalansuotus patiekalus.

Kainos

Už malonų bei kokybišką poilsį reikia mokėti – kainos čia tikrai didesnės už vidutines. Nesivaikydami akcijų ar nuolaidų, priklausomai nuo kambario tipo, už dviejų žmonių vienos nakties viešnagę sumokėsite nuo 72 iki 130 eurų. Žinoma, sezono metu ir populiariomis datomis kainos gali būti aukštesnės, tačiau nepriekaištinga paslaugų kokybė visiškai atpirks kiekvieną sumokėtą eurą.