Regina viešbutis Druskininkuose

Pačiame Druskininkų centre įsikūręs nedidelis, tačiau jaukus trijų žvaigždučių viešbutis „Regina” siūlo puikų kainos ir kokybės santykį, klasikinį interjerą ir idealiai tinka nebrangiam savaitgalio poilsiui dviems.

Regina viešbutis Druskininkuose

Visiškai šalia „Reginos“ viešbučio rasite Vilniaus pėsčiųjų alėją su smagiomis skulptūromis, Druskininkų AQUA parką, Druskininkų Gydyklą, ilgiems pasivaikščiojimams tinkamą Nemuno krantinę. Viešbutyje yra įsikūręs restoranas, veikia SPA studija, galima užsisakyti konferencijų salę. Visiems svečiams čia užtikrinama vieta viešbučio automobilių stovėjimo aikštelėje.

Regina viešbutis Druskininkuose

Smagu tai, kad viešbučio vestibiulyje yra židinys – poilsis Druskininkuose bus malonus ir žiemą. Be to, viešbutis „Regina“ yra beveik ideali vieta visiems, dievinantiems žiemos sporto malonumus. Čia rasite patogią ir talpią slidžių saugyklą (tuo pasižymi tikrai ne visi Druskininkų viešbučiai), o pats viešbutis yra vos už kelių žingsnių nuo lynų keltuvo, jungiančio Druskininkų centrą su Snow Arena.

Nepaisant to, kad yra įsikūręs pačiame centre, iš kitų viešbučių Druskininkuose „Regina“ išsiskiria tuo, kad siūlo tikrai labai ramią ir atpalaiduojančią aplinką. Norintiems apsilankyti įvairiose Druskininkų lankytinose vietose viešbutis siūlo naudingas nuolaidas – pramogos Snow Arenoje, Druskininkų Gydykloje, Vandens Parke ar UNO Nuotykių parke bus maždaug dešimčia procentų pigesnės.

Regina viešbutis Druskininkuose

Kambariai

Viešbutis „Regina“ savo svečiams siūlo apsistoti įvairaus tipo dviviečiuose, šeimos poilsiui tinkančiuose triviečiuose ar keturviečiuose ir liukso klasės kambariuose. Nakvynei Druskininkuose dvivietį kambarį galėsite rinktis iš paprasto standartinio, ekonominės klasės ar geresniojo su balkonu.

Regina viešbutis Druskininkuose

Svarbi detalė – standartiniame ir ekonominės klasės kambariuose nerasite oro kondicionieriaus ir šaldytuvo, jie bus tik geresniajame dvivietyje su balkonu ir triviečiuose, keturviečiuose bei liukso kambariuose. Tačiau prieš užsisakinėdami kambarį su balkonu pasidomėkite, koks tas balkonas – šiame viešbutyje yra numerių, kurie bendru dideliu balkonu dalinasi su kitais dviem ar trim. Naudinga žinoti ir tai, kad ekonomiškame dvivietyje dvigulė lova skiriasi nuo visų kitų kambarių – čia ji siauresne, 140 cm pločio.

Visuose kambariuose galėsite naudotis bevieliu internetu, rankšluosčiais, plaukų džiovintuvu ir nemokamais higienos reikmenimis. Geresniajame dvivietyje ir liukso tipo kambaryje rasite arbatos, jai gerti skirtus puodelius ir virdulį.

Regina viešbutis Druskininkuose

Maitinimas

Į visų kambarių kainą įskaičiuoti geri ir gausūs pusryčiai viešbučio restorane. Čia jie tiekiami švediško stalo principu – galėsite rinktis iš kelių rūšių dribsnių, šaltų užkandžių, įvairiais būdais paruoštų kiaušinių, saldžių kepinių.

Pietus ir vakarienę, kaip ir didžioji dalis Druskininkų viešbučių, „Regina“ kviečia valgyti savo restorane. Meniu rasite įvairių klasikinių europietiškos virtuvės patiekalų, jais mėgautis galėsite skoningai įrengtoje jaukioje aplinkoje. Vasaromis viešbutis atveria lauko terasą ir nedidelį vidaus kiemelį – tai puikios vietos įvairiems renginiams po atviru dangumi. „Reginoje“ taip pat yra įvairių gėrimų siūlantis baras.

Regina viešbutis Druskininkuose

Restorane yra įrengtas vaikų žaidimų kampelis – galėsite ramiai pavalgyti, kol jūsų mažamečiai bus užsiėmę žaidimais. Šia tėvams itin naudinga erdve nemokamai gali naudotis visi viešbučio svečiai.

Kainos

Viešbutis „Regina Druskininkai“ tikrai įrodo, jog poilsis Druskininkuose nebūtinai turi būti pasakiškai brangus – naktis ekonominiame dvivietyje kainuos apie trisdešimt eurų, standartiniame dvivietyje – nuo keturiasdešimties, pagerintame dvivietyje su balkonu – apie 45 eurus. Triviečiame kambaryje pavyks apsistoti už septyniasdešimt, keturviečiame – už 85, liukso tipo kambaryje – už 95 eurus už naktį.

Įvertinę viešbučio siūlomų kambarių kokybę, siūlome pasidairyti akcijų ar nuolaidų ir geriau apsistoti pagerintame dviviečiame kambaryje – jame geresnis kainos ir kokybės santykis.