Pramogos Druskininkuose

Poilsį Druskininkuose verta rinktis dėl daugybės priežasčių: visų pirma, tai yra mūsų šalies kurortinis miestas, tad, kad ir kurioje Lietuvos vietovėje begyventumėte, kelionė neužtruks ilgiau nei 3 – 4 valandas. Vadinasi, nesugaišite daug laiko, kol pasieksite kelionės tikslą.

Taip pat svarbu akcentuoti, kad būtent Druskininkai garsėja puikiais gamtos vaizdais. Tačiau ir tai dar ne viskas – šiame kurortiniame miestelyje gausu sanatorijų, kuriose užtikrinamas aukščiausio lygio apgyvendinimas, maitinimas bei ypač kokybiškos sveikatingumo ir grožio procedūros.

Pramogos Druskininkuose

Bet ir tai dar ne visos priežastys, kodėl turėtų būti pasirinktas poilsis Druskininkuose – dėmesį verta atkreipti į tai, kad būtent čia Jūsų laukia ypač smagios, įdomios bei unikalios pramogos.

Pramogos Druskininkuose Vasara

Pramogos Druskininkuose Vasara tikrai žavi savo įvairove, kadangi būtent šiuo metu laiku Jūsų lauks įvairios pasilinksminimo vietos; sveikatingumo centrai; maitinimo įstaigos; pramogų centrai; atrakcionai ir t.t.

Pramogos Druskininkuose

Visai nesvarbu, kokioms pramogoms – pasyvioms, atraktyvioms ar ekstremalioms esate linkę teikti pirmenybę – bet kokiu atveju raiste sau patrauklią išeitį. Galite rinktis skrydį lynų keltuvu ar svaiginantį skrydį per Nemuną 12 metrų aukštyje; pasiplaukiojimą katamaranu; pasivažinėjimą keturračiu ar net pasivažinėjimą su ralio čempionu. Svajojate įminti golfo paslaptis? Pasirinkite pažintinę golfo pamoką.

Pramogos Druskininkuose

Pramogos Druskininkuose Žiema

Ne paslaptis, kad daugelis kurortų atėjus žiemai ištuštėja, tad pramogų pasiūla taip pat gerokai sumažėja. Tačiau galima tik pasidžiaugti, kad tai tikrai negalioja Druskininkams. Tad, jei jus pramogos Druskininkuose Žiema, tikrai rasite iš ko pasirinkti. Ypač puikiu sprendimu gali tapti „Snow Arena“, kur maloniai praleis laiką kiekvienas – tiek pasyvių, tiek ekstremalių pramogų gerbėjas.

Pramogos Druskininkuose

Čia galėsite išbandyti įvairių rūšių slidinėjimą skirtingų tipų trasose; paragauti puikių patiekalų bei paskanauti išskirtinių vynų; sudalyvauti DJ vakare; išbandyti savo jėgas varžybose ar net leistis į naktinio slidinėjimo seansą.

Beje, ši unikali pramogų erdvė Jūsų laukia ne tik žiemą. Taip pat galite savo jėgas išbandyti viename iš pabėgimo kambarių. Neišdildomus įspūdžius paliks apsilankymas apverstame name.

Pramogos Druskininkuose

Pramogos Druskininkuose su vaikais

Vaikai yra didžiausi pramogų gerbėjai. Pramogos Druskininkuose su vaikais gali tapti vienu įsimintiniausių gyvenimo įvykių. Na, o pramogų pasirinkimas iš tiesų žavi savo įvairove – mažųjų laukia įvairūs atrakcionai; vienas už kitą spalvingesni žaidimų kambariai; pramogų parkai bei centrai, kuriose sau smagią atrakciją suras ir viskuo besidomintis mažametis, ir išrankus paauglys. Na, o žavingoje aplinkoje galite surengti profesionalią šeimos fotosesiją.

Pramogos Druskininkuose

Pramogos Druskininkuose Dviem

Jei su antrąją puse norite bent trumpam atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių ar atšvęsti svarbią progą išskirtinėje aplinkoje, tai Druskininkai yra idealus pasirinkimas.

Pramogos Dviem: „Poilsis Dviem“ – apima daug nuostabių sprendimų: ištaigingas nakvynes prabangiuose apartamentuose; gurmaniškas vakarienes; išskirtinių vynų degustacijas; atpalaiduojančias procedūras bei įtraukiančias pramogas. Norintys romantiškai praleisti laiką gamtoje, gali rinktis kruizą Nemuno upe dviem bei mėgautis gurmaniškomis vaišėmis. Jei panorėsite miestelį pažinti savarankiškai, leiskitės į kelionę elektriniais paspirtukais.

Vandens pramogos Druskininkuose

Druskininkų vandens parkas – išskirtinė vieta, kasdien sulaukianti daugybės lankytojų. Šis Aqua parkas užima labai didelį plotą, tad ir pramogų čia netrūksta. Savaime suprantama, ši vieta yra idealus pasirinkimas kiekvienam, kurį domina vandens pramogos Druskininkuose.

Pramogos Druskininkuose

Ypač daug smagių akimirkų patirsite šliuoždami trasomis, kurios – pačios įvairiausios: trumpos ir ilgos; atviros ir uždaros; suktos ir tiesios; su kalneliais ir be jų. Kiekviena iš jų dovanoja vis kitokius potyrius. Tačiau – tai ne viskas, ką gali pasiūlyti Druskininkų vandens parkas: romantiškai nusiteikusieji galės braidžioti po Baltijos jūros smėlį; patys vikriausieji – keliauti per nuotaikingus beždžionių tiltus; o patys drąsiausieji – landžioti po urvus ir net išmokti povandeninio nardymo.

Pramogos Druskininkuose

Tad, jei domina pramogos, Druskininkai yra idealiai tinkanti kryptis – rasite puikių pramogų ir vasarą, ir žiemą; ir su antrąją puse, ir su vaikais. Na, o, kai kurie pasiūlymams yra taikoma akcija ir tai yra puiki proga norintiems ir pramogauti, ir taupyti.