Pabėgimo kambariai

Pabėgimų kambarys Druskininkuose „Train your Brain“ paįvairins Jūsų laisvalaikį – čia Jūsų laukia net trys pabėgimo kambariai, kurie pagal savo tematiką itin susiję su Druskininkų miestu.

Pabėgimo kambariai yra pritaikyti visoms amžiaus grupėms – tinka tiek jaunimui, tiek šeimoms su vaikais, tiek brandaus amžiaus svečiams. Visuose kambariuose gali apsilankyti 2-4 žmonės (penktasis žmogus gali ateiti už papildomą 5 eurų mokestį).

Pabėgimo kambarių tipai

Galima rinktis iš trijų kambarių – „Scary Spa“, „Mystic Čiurlionis“ arba „Sweeney Todd Kirpėjas“. Norint ištrūkti iš pabėgimo kambarių jums prireiks vieningos komandos, teisingų galvosūkių sprendimo bei geros nuotaikos- tai bus Jūsų raktas į laisvę.

„Sweeney Todd, Kirpėjas“

Jūs su draugais patekote pas žinomiausią kirpėja Druskininkuose – Svynį, tačiau jis yra apsėstas demono ir bandys su jumis susidoroti.

„Scray SPA“

Šis SPA centras skiriasi nuo įprastų centrų Druskininkuose, iš jo reikia kuo greičiau pabėgti, kitaip jūsų komandai gali kažkas nutikti. Šis kambarys rekomenduojamas visiems kurorto svečiams, tačiau jaunesnius vaikus vertėtų palikti namie!

„Mikalojus Konstantinas“

Atėjus į kambarį atrodo, kad persikeliate į XIX a., kuomet gyveno žinomas kompozitorius ir dailininkas. Ant sienų kaba paveikslai, kampe stovi pianinas, o patalpoje siaučia paslaptingos dvasios. Šis kambarys yra sunkesnis lyginant su „Scary SPA“ todėl pirmam kartui šio kambario rinktis nerekomenduojama.

Kaina – €45/komandai

Dalyvių skaičius – 2-4 žmonės (penktas gali žaisti už +€5 mokestį, max 6 dalyviai)

Kontaktai
Tel. nr: +37062739146