Milda viešbutis Druskininkuose

Jei jus domina poilsis Druskininkuose, kuris bus ilgesnis nei vienos paros, tokiu atveju turėsite apgalvoti ir apgyvendinimo sprendimus. Viešbučiai Druskininkuose yra puikūs ir sudaro didelį pasirinkimą, tačiau, jei domina kitos galimybės, taip pat rasite jus tenkinantį variantą. Idealiu sprendimu gali tapti svečių namai Milda Druskininkai.

Puikiai tinka tuo atveju, kai reikalingas poilsis dviem, šeimai ar draugų kompanijai; taip pat – kai domina savaitgalis Druskininkuose ar ilgesnės atostogos šiame kurorte.

Milda viešbutis Druskininkuose

Nėra nieko geriau, nei per atostogas apsistoti tokioje vietoje, kuri būtų kurorto centre, tačiau nuostabi gamta išliktų pasiekiama ranka. Būtent tai ir galima pasakyti apie svečių namus Milda, kadangi jie yra įsikūrę kurorto centre, tačiau nuostabų parką ar žavingą upelį pasieksite vos per kelias minutes.

Milda viešbutis Druskininkuose

Šie svečių namai lankytojus priima jau nuo 14 val., išvykimas – iki 12 val. Vis dėlto, reikia akcentuoti, kad ankstyvas atvykimas bei vėlyvas išvykimas taip pat yra įmanomi, tačiau tai reikėtų iš anksto suderinti su svečių namų administracija.

Kambariai

Nakvynė Druskininkuose, šiuose svečių namuose, yra labai patrauklus pasirinkimas. Jūsų laukia 3 mini dviviečiai kambariai; 2 erdvūs dviviečiai kambariai; 3 apartamentai, kuriuos sudaro miegamasis, svetainė su virtuvėle.

Milda viešbutis Druskininkuose

Kiekviename kambaryje svečiai suras: šiuolaikiškai įrengtus vonios kambarius su šildomomis grindimis; pagrindinius tualeto bei higienos reikmenis; kokybiškus rankšluosčius; stilingus plaukų džiovintuvus; televizorių; šaldytuvą, na, o apsigyvenusieji apartamentuose galės pasinaudoti ir lygintuvu.

Milda viešbutis Druskininkuose

Užtikrinamas svečių privatumas – įrengti atskirti įėjimai į kiekvieną kambarį. Taigi, tai yra ideali vieta trokštantiems kokybiškai pailsėti.

SPA procedūros

Verta akcentuoti, kad šiuose svečių namuose nėra SPA centro, tad ir SPA procedūros nėra teikiamos. Vis dėlto, jei jus domina masažai, vandens malonumai, baseinai ir panašūs sprendimai, turėtumėte prisiminti, kad būtent Druskininkai yra idealus pasirinkimas. Šiame kurorte gausu vietų, kur galėsite pasimėgauti puikiais masažais ar gaiviomis SPA procedūromis. Svarbu ir tai, kad nemažą dalį šių vietų nuo svečių namų Milda skiria vos kelios minutės kelio.

Maitinimas

Dėmesį reikėtų atkreipti ir į tai, kad šiuose svečių namuose neveikia restoranas ar kita maitinimo įstaiga, kurioje iš gausaus meniu būtų pasirenkami pusryčiai, pietūs ar vakarienė. Vis dėlto, pasirinkusiųjų svečius namus Milda,  laukia kiti puikūs sprendimai.

Pirmasis – apartamentai, kuriuose yra įrengtos mini virtuvėlės, tad galima gaminti maistą savarankiškai. Druskininkų kurorte rasite daug puikių prekyviečių, kuriose galėsite įsigyti kokybiškų ir šviežių maisto produktų patiekalų gamybai.

Milda viešbutis Druskininkuose

Kitas pasirinkimas – nepamirškite, kad kurorte veikia daug puikių vietų (kavinių, restoranų, užkandinių ir t.t.). Taigi, užtikrinamas kokybiškas, visavertis maitinimas.

Kainos

Vertėtų akcentuoti, kad kainos šiuose svečių namuose yra ypač draugiškos. Taip pat reikėtų prisiminti, kad į kainą yra įskaičiuota ne tik nakvynė svečių namuose, bet ir vieta automobiliui stovėjimo aikštelėje bei galimybė naudotis internetu. Kurorto mokestis nėra įskaičiuotas.

Milda viešbutis Druskininkuose

Vaikai iki 7 – erių metų apgyvendinami nemokamai, o papildomą lovą gausite už papildomą mokestį.

Tiems, kuriuos domina akcijos bei nuolaidos, svečių namai Milda, turi puikių žinių. Visų pirma, reikia akcentuoti, jog nuomojantis kambarius ilgesniam laiko tarpui, gali būti taikomos nuolaidos.

Tačiau ir tai dar ne viskas: jei apsistosite šiuose svečių namuose, jums bus suteiktos puikios nuolaidos: Druskininkų vandens parke – 8 proc.; Snow Arenoje – 15 proc.; UNO nuotykių parke 10 proc.; o apsilankę SPA Vilnius Druskininkai, gausite net 5 proc. nuolaidą visoms procedūroms; 10 proc. švediškam stalui ir 10 proc. CIBUS vakarienei.

Akivaizdu, jei domina poilsis Druskininkuose, tai svečių namai Milda yra vienas geriausių pasirinkimų.