Lynų kelias Druskininkuose

Poilsis Druskininkuose dažnai pasirenkamas vien dėl lynų keltuvo ir jo unikalumo. „Lynų kelias“ jungia du turistinius objektus – Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centrą AQUA ir žiemos pramogų kompleksą „Snow Arena“. Keltuvas savo veiklą pradėjo 2015 metais lapkričio 27 dieną.

Lynų kelias Druskininkuose

Lynų kelias – tai vienintelis toks keltuvas Lietuvoje. Tai yra draugiška aplinkai transporto priemonė, kuri saugo gamtą ir yra labai puiki pramoga tiek vaikams, tiek jų tėveliams ir net seneliams. Keturi dešimtviečiai keltuvai iš lynų kelio stotelės, esančios prie Druskininkų vandens parko, iki kitos, esančios prie „Snow Arena“, 45 metrų aukštyje Jus nugabens per 7,5 minutes.

Visos kelionė metu pro keltuvo langus galėsite grožėtis: įspūdingais Druskininkų kurorto miškais, Nemuno upės vingiais ir nuostabią miesto panorama.

Lynų kelias Druskininkuose

Vienas iš keltuvų yra pritaikyras fizinę negalią turintiems asmenims. „Lynų kelias“ per valandą gali perkelti iki 250 žmonių, o per metus yra perkeliama daugiau nei 100000 keleivių.

Kainos

Suaugę (+18 m.) : į vieną pusę – 3 € ; į abi puses – 5 €
Moksleiviai (5-17 m.) 10 % nuolaida : į vvieną pusę – 2,7 € ; į abi puses – 4,5 €
Senjorai (65+ m.) 10 % nuolaida* : į vvieną pusę – 2,7 € ; į abi puses – 4,5 €
Neįgalūs keleiviai * : į vvieną pusę – 2 € ; į abi puses – 3,5 €
Vaikai (0-4 m.) tik kartu su suaugusiuoju : į vvieną pusę – nemokamai ; į abi puses – nemokamai

* Neįgalūs vaikai iki 18 metų amžiaus ir asmenys, pripažinti nedarbingais arba kuriems nustatytas didelių specialiųjų poreikių lygis, pateikę neįgaliojo pažymėjimą.
Grupėms 15 bilietų ir daugiau 10% nuolaida nuo pasirinktos bilieto rūšies
Grupės gidas keliamas nemokamai.
Bilietai galioja tik jų pirkimo dieną.
Visi keleiviai (įskaitant ir tuos kas turi bilietą pirmyn-atgal) nuvykę į galinę stotelę privalo išlipti iš gondolų ir išeiti iš keltuvo vidinės zonos.

Kontaktai

el. paštas: info@lynukelias.lt
telefonas: +370 620 49351
Darbo laikas: I – VII 10.00 – 22.00