Lankytinos vietos Druskininkuose

Sūriausią šalies kurortą tiek lietuviai, tiek užsienio svečiai mėgsta ir į jį važiuoja jau daugybę metų. Didžioji dalis jų čia mėgaujasi SPA procedūromis, ilgais pasivaikščiojimais ir gražiais peizažais.

Lankytinos vietos Druskininkuose

Tačiau poilsis Druskininkuose nebūtinai turi būti tik pasyvus ir sukoncentruotas į vandens bei mineralų malonumus. Lankytinos vietos Druskininkuose džiugina savo įvairove ir prieinamumu. Šiandien apžvelgiame mūsų mėgstamiausias – kad kitą kartą atvykę pailsėti iškart galėtumėte nerti į pramogas!

Lankytinos vietos Druskininkuose

Ką galima aplankyti Druskininkuose?

Ką pamatyti Druskininkuose tikrai yra ką, štai keletas idėjų.

Vijūnėlės ir Druskonio žiedo parkai
Aplink Druskonio ir Vijūnėlės ežerus išsiraizgę takai ir takeliai, dangų remiančios pušys ir visai šalia miesto centro esanti ramybė – tuo tikrai gali pasigirti Vijūnėlės ir Druskonio žiedo parkai.

Lankytinos vietos Druskininkuose

Zenono Slinskio Nuotrauka

Čia rasite gėlynų, švelnaus smėlio paplūdimį (prie Vijūnėlės ežero, veikia visą vasarą), kavinę, vaikų žaidimų ir tinklinio aikšteles ir daugybę pasivaikščiojimų po mišką maršrutų.

Lankytinos vietos Druskininkuose

Mikalojaus Konstantino Čiurlionio memorialinis muziejus
Jaukus ir nedidelis, po keletą namukų išsimėtęs muziejus kviečia susipažinti su Čiurlionio gyvenimu ir kūryba. Pasigrožėkite ankstyvaisiais menininko darbais, apžiūrėkite autentiškus Čiurlionių šeimos baldus ir nepraleiskite ypatingo eksponato – Čiurlionių vaikų grojimo fortepijonu tvarkaraščio.

Karolio Dineikos Sveikatingumo Parkas
Mažiau žinomas, tačiau turbūt pats pačiausias iš visų Druskininkų parkų. Neseniai atnaujintas ir erdvus, puikiai suderinantis gamtą ir patogią infrastruktūrą.

Lankytinos vietos Druskininkuose

Čia ošia aukštos pušys ir teka nedidelė Ratnyčėlės upė. Išbandykite akupresūros baseinėlį, vaikščiojimo basomis erdves, vandens kaskadas, pirtį (!) ir rožėmis apsodintus paviljonus. Vaikams leiskite pasiausti ant vienų iš daugybės karstynių (o gal net ir ant visų, jei atsinešėte dideles kantrybės atsargas).

Lankytinos vietos Druskininkuose

Gydyklų parkas
Civilizuočiausias iš čia aprašytų, Gydyklų parkas įsikūręs pačioje Druskininkų širdyje. Pro parką eina skulptūromis turtinga Vilniaus alėja, šalia įsikūrusi Druskininkų lynų keltuvo apatinė stotis.

Lankytinos vietos Druskininkuose

Čia taip pat rasite ir garsųjį šokantį (bei dainuojantį) fontaną – jo pasirodymais geriausia mėgautis vakare, kai jau būna sutemę. Jei poilsis Druskininkuose vasarą jums neįsivaizduojamas be ledų, užsukite į Gydyklų parke įsikūrusią ir nuostabaus skonio ledus siūlančią Beatos Ledainę.

Lankytinos vietos Druskininkuose

Druskos Studija
Viena smagiausių vietų visuose Druskininkuose. Vietos menininkai Aušra ir Tauras Česnulevičiai savo sodyboje yra įkūrę tikrų tikriausią druskologijos centrą. Edukacinio užsiėmimo metu su Tauru galėsite pasigaminti mini skulptūrą iš druskos luito ir pademonstruoti savo meninius gebėjimus lipdydami iš druskos tešlos. Kūrybinę veiklą lydės Aušros pasakojimai ir Druskininkų druskos ragavimas. Laukia daug druskos, juoko ir malonių akimirkų!

Apverstas Namas
Vilniaus alėjoje įsikūręs ir vaikų ypač mėgstamas apverstas namas yra viena naujesnių Druskininkų lankytinų vietų. Smagu užsukti ne tik dėl keisto pojūčio, kai kruopščiai apgalvota apversta erdvė visiškai apgauna jūsų smegenis, bet ir dėl puikių nuotraukų.

Lankytinos vietos Druskininkuose

Druskininkų vandens parkas „Aqua“
Pirmasis vandens pramogų parkas Lietuvoje aukštą lygį išlaiko iki šiol. Daugybė baseinų, net dvidešimt pirčių ir skirtingų lygių nusileidimo kalneliai ir čiuožyklos – laikas čia tikrai prabėgs greitai. Milžiniškame AQUA komplekse galėsite praleisti visą dieną: čia veikia ir EAST ISLAND SPA centras, vaikų erdvė, boulingas, įvairios kavinės, restoranai ir naktinis klubas. Pasiruoškite gerą nuotaiką ir pirmyn!

UNO parkas
Vos už 200 metrų nuo vandens parko adrenalino ištroškusių nuotykių mėgėjų laukia UNO“ nuotykių parkas.

Lankytinos vietos Druskininkuose

Daugybė trasų medžiuose, net keturios skrydžių per Nemuną “linijos” ir patiems drąsiausiems skirta atrakcija – šuolis lynų supynėmis iš 21 m aukščio – puikiai praleistas pusdienis garantuotas.