Ką veikti Druskininkuose

Poilsis Druskininkuose, viename geriausių Lietuvos ir Baltijos šalių kurortų, neturi apsiriboti vien tik SPA procedūromis! Šiame mieste gausu įvairiausių ir įdomiausių lankytinų vietų, tad išsirinkti, ką veikti Druskininkuose tikrai nėra sunku. Štai pora idėjų jūsų ateinančioms atostogoms.

Ką veikti Druskininkuose

Ką veikti Druskininkuose žiemą?

Šiltai apsirengti ir vaikščioti, vaikščioti ir vaikščioti! Apsnigti Druskininkai ypatingai gražūs – prie to prisideda ir kiekvienais metais miesto centre įsikuriantis kalėdinių eglučių miestelis su prakartėle ir karšto vyno bei kalėdinių gardėsių kioskeliai, ir apšviečiami medžiai, ir nuostabiai užšąlantis Druskonio ežeras.

Jei norite ko nors aktyvesnio, jūsų laukia geriausias, nuo oro nepriklausančias žiemos pramogas siūlanti „Snow Arena“.

Ką veikti Druskininkuose

Ką veikti Druskininkuose vasarą?

Nežinome, ar kas skaičiavo, tačiau greičiausiai Druskininkuose dažniau maudomasi baseinuose, o ne atviruose vandens telkiniuose. O visai be reikalo, ypač vasarą, kuomet prie Vijūnėlės ežero atsidaro bene geriausias ne prie jūros esantis paplūdimys Lietuvoje.

Čia rasite galybę minkšto smėlio, persirengimo kabinas, dušus ir, svarbiausia, gaivų ežero vandenį. Vasaros metu nepamirškite pasimėgauti puikiais Beatos ledais – ledainė visą vasarą veikia Gydyklų parke.

Ką veikti Druskininkuose su vaikais?

Vaikams Druskininkuose taip pat gausu veiklos, o geriausia tai, kad toji veikla puikiai suderinama ir su tėvų norais ir poreikiais. Kol grožėsitės pušimis ir gėlėmis, mažieji galės išsidūkti Karolio Dineikos parke esančiose žaidimų aikštelėse (patikėkite, čia jų tikrai labai daug).

Ką veikti Druskininkuose

Visada puiki išeitis yra vandens parkai: tiek Druskininkų vandens parkas, tiek viešbučio Grand SPA Lietuva vandens pramogų centras. Abiejuose parkuose yra atskiros vaikų zonos, taip pat daugybė čiuožyklų ir įvairaus dydžio baseinų.

Ką veikti Druskininkuose

Taip pat išbandykite ir pasivaikščiojimus su maloniais sustojimais: nueikite iki apversto namo, šokančio fontano ar kartu su vaikais išbandykite kvapą gniaužiančiais vaizdais garsėjantį Druskininkų keltuvą.

Druskininkų lankytinos vietos

Štai dar keletas anksčiau straipsnyje nepaminėtų lankytinų vietų, kad jūsų poilsis Druskininkuose būtų dar įdomesnis bei smagesnis.

Ką veikti Druskininkuose

Druskos Studija. Viena smagiausių vietų visuose Druskininkuose. Vietos menininkai Aušra ir Tauras Česnulevičiai savo sodyboje yra įkūrę tikrų tikriausią druskologijos centrą. Edukacinio užsiėmimo metu su Tauru galėsite pasigaminti mini skulptūrą iš druskos luito ir pademonstruoti savo meninius gebėjimus lipdydami iš druskos tešlos. Kūrybinę veiklą lydės Aušros pasakojimai ir Druskininkų druskos ragavimas. Laukia daug druskos, juoko ir malonių akimirkų!

UNO parkas. Vos už 200 metrų nuo Druskininkų vandens parko adrenalino ištroškusių nuotykių mėgėjų laukia UNO nuotykių parkas. Daugybė trasų medžiuose, net keturios skrydžių per Nemuną “linijos” ir tikriems nutrūktgalviams skirta atrakcija – šuolis lynų supynėmis iš 21 m aukščio – puikiai praleistas pusdienis garantuotas.

Ką veikti Druskininkuose

Liškiavos vienuolyno ansamblis. Vėlyvojo baroko stiliaus dominikonų vienuolynas su Šv. Trejybės bažnyčia gali tapti puikia dienos išvyka atostogaujant Druskininkuose. Vos už penkiolikos minučių kelio automobiliu nuo miesto įsikūręs kompleksas stebina savo architektūra ar aplinkui esančios gamtos grožiu. Visai šalia vienuolyno stūkso keli piliakalniai, nuo kurių atsiveria tikrai puikūs apylinkių vaizdai. Na, o patiems drąsiausiems rekomenduojame bažnyčios požemiuose esančias kriptas.