Jerevan Viešbutis Druskininkuose

Jei domina bent kelių dienų poilsis Druskininkuose ir Jums aktualūs viešbučiai Druskininkuose, tai idealiu sprendimu gali tapti viešnagė viešbutyje Jerevan.

Dėl daugybės priežasčių šis viešbutis tampa jaukiu, šiltu bei patraukliu prieglobsčiu, jei reikalingas poilsis Druskininkuose šeimai; poilsis Druskininkuose dviems ar vienam asmeniui.

Jerevan Viešbutis Druskininkuose

Geras sprendimas ieškantiems harmonijos, norintiems atsipalaiduoti, kadangi viešbutis Jerevan Druskininkai įsikūrę šiek tiek toliau nuo miesto triukšmo; supamas nuostabios gamtos bei ramybe dvelkiančių miškų. Tad nuostabūs vaizdai, gaivus ir tyras oras, tyla padės atgauti jėgas greičiau, nei galėtumėte tikėtis; suteiks daug jėgų ir energijos naujų planų įgyvendinimui.

Jerevan Viešbutis Druskininkuose

Atsiliepimai apie šį viešbutį ypač teigiami, todėl jei pasirinksite jį, trumpas savaitgalis Druskininkuose ar ilgos atostogos, bus tikrai įsimintinos.

Kambariai

Viešbutyje yra įrengti 6 dviviečiai kambariai; trivietis kambarys; 2 mini liuksai ir liukso kambarys. Taigi, kiekvienas poilsiautojas gali rinktis geriausiai jo poreikius atitinkantį sprendimą.

Jerevan Viešbutis Druskininkuose


Vis dėlto, kad ir kurį iš jų pasirinksite, galite būti tikri, kad nakvynė Druskininkuose, šiame viešbutyje bus tikrai komfortiška, kadangi kiekviename kambaryje rasite šiuolaikiškai įrengtus vonios kambarius; plaukų džiovintuvą; šaldytuvą; telefoną; galėsite pramogauti naudodamiesi palydovine televizija ar internetu.

Jerevan Viešbutis Druskininkuose


Klasikinio stiliaus kambariai spinduliuoja jaukumu, ramybe, primena namų skleidžiamą šilumą bei sukuria palankią erdvę kokybiškam poilsiui.


Taip pat yra įrengta saugoma automobilių aikštelė; garažai; vaikų žaidimų aikštelė; laužavietė. Tačiau tai – ne visi komforto bei pramogų sprendimai, kuriuos gali pasiūlyti šis viešbutis: esant pageidavimui, bus suorganizuotos ekskursijos į Druskininkus ar kitus miestus; taip pat rezervuojamos vietos į Druskininkų gydyklą, SPA centrus ar Vandens parką.

Jerevan Viešbutis Druskininkuose

Maitinimas

Maitinimas – svarbi kiekvienos viešnagės dalis, todėl viešbutis Jerevan tikrai garantuoja, kad kiekvieni Jūsų pusryčiai, pietūs ar vakarienė, taps mažyte švente. Viešbutyje veikia kavinė – restoranas, galintis pasiūlyti kokybiškų, įvairių, ką tik pagamintų, ir, žinoma, puikaus skonio patiekalų.

Jerevan Viešbutis Druskininkuose


Pageidaujantys pažinti naujus skonius, galės rinktis armėniškus patiekalus. Galėsite paragauti armėniškų balandėlių ir nuspręsti, ar savo skoniu jie pralenkia tradicinius lietuviškus. Taip pat Jūsų laukia ir ypač sultingas, aromatingas bei sotus armėniškas jautienos troškinys Čenaki.

Šašlykų gerbėjai galės išbandyti armėnišką jūsų versiją Chorovak; o mėgstantiems kebabus, verta paskanauti pagal armėnišką receptų ruoštų Liūlia kebabų. Pasiilgusieji lengvesnių patiekalų gali rinktis ant žarijų keptas daržoves ar armėniškus koldūnus Chinkali.

Jerevan Viešbutis Druskininkuose

Patiekalų gamybai naudojami natūralūs armėniški prieskoniai, todėl Jūsų laukia daugybė naujų, ir, galbūt, net neįprastų skonių bei aromatų. Na, o ištikimi lietuviškai virtuvei, taip pat ras kuo pamaloninti gomurį. Visi patiekalai ruošiami iš šviežių, aukštos kokybės produktų.

Jerevan Viešbutis Druskininkuose

Gėrimų bei desertų meniu taip pat stebina savo įvairove, todėl kiekvienas labiausiai sau patinkantį.

Kainos

Kainos – ypač draugiškos, todėl šis viešbutis idealiai tinka žmonėms, kuriuos domina nebrangus poilsis Druskininkuose.

Darbo dienomis liukso kambarys kainuos 61 eurą; mini liuksas – 51 eurą; dvivietis – 44 eurus; trivietis – 58 eurus (savaitgaliais – įkainiai 3 eurais didesni). Na, o vieta papildomam asmeniui kainuos 15 eurų.

Jei domina akcijos ar nuolaidos; poilsis dviem už mažesnę nei įprastai kainą, turime puikių naujienų. Jei apsistosite nuspręsite darbo dienomis, viešnagė bet kuriame iš kambarių bus pigesnė 10 proc., o patiekalams bus suteikta net 15 proc. nuolaida.


Domina Druskininkų viešbučiai ir puikios kokybės poilsis Druskininkuose? Viešbutis Jerevan – patrauklus pasirinkimas, kai norisi ramybės; kokybės; gardaus maisto bei malonaus poilsio su šeima ar draugais.