Ignė viešbutis Druskininkuose

Jei savaitgalį Druskininkuose norite praleisti kuo arčiau gamtos, tuomet sodyba „Ignė“ yra puikus pasirinkimas. Už penkių kilometrų nuo Druskininkų centro, ant Ratnyčėlės upės kranto, miškų apsuptyje įsikūrusi viešbučio apgyvendinimo lygį siūlanti sodyba idealiai tinka ramiam poilsiui Druskininkuose.

Ignė viešbutis Druskininkuose

Sodyboje „Ignė Druskininkai“ galėsite džiaugtis itin gerai sutvarkyta ir nuostabiai atrodančia aplinka, mėgautis maudynėmis Ratnyčėlės upėje (jūsų laukia naujai įrengta tvarkinga ir saugi maudymosi vieta su lieptu bei gultais). Čia yra ir vaikų žaidimų aikštelė (atsiliepimai apie ją ypač puikūs), taip pat galimybė išsinuomoti dviračius ar šiaurietiško ėjimo lazdas.

Kambariai

Sodyboje „Ignė“ svečiams siūloma apsistoti dviejų tipų kambariuose. Pagrindiniame pastate rasite įprastus viešbučio numerius: standartiniuose vienviečiuose ir poilsiui dviem tinkančius dviviečius. Poilsiui Druskininkuose šeimai labai patogus yra šeimyninis dviejų miegamųjų numeris: čia rasite du vonios kambarius ir keturias miegojimo vietas – dvigulę lovą bei dvi viengules. Erdvesnis liukso tipo numerius siūlo poilsio zoną su dvigule lova ir jaukią svetainę. Jame, kitaip nei kituose kambariuose rasite ir oro kondicionierių.

Ignė viešbutis Druskininkuose

Atskirame apartamentų pastate rasite pirmojo ir antrojo aukšto apartamentus – abejuose gali apsistoti iki šešių asmenų. Apartamentai aprūpinti virtuve su visa reikalinga įranga, yra svetainė su išskleidžiama sofa ir erdvi kampinė vonia, oro kondicionierius.

Apartamentų pastate taip pat įrengtas ekonomiškas penkiavietis numeris, puikiai tinkantis nakvynės Druskininkuose ieškančioms draugų kompanijoms apsistoti. Jame rasite penkias viengules lovas, šaldytuvą, mikrobangų krosnelę, indų rinkinį.

Ignė viešbutis Druskininkuose

Visuose sodybos „Ignė“ kambariuose ir apartamentuose yra tinkleliai nuo uodų, nemokamas bevielis internetas, dušo reikmenų ir rankšluosčių rinkinys. Feno ir virdulio visuose numeriuose nerasite.

SPA procedūros ir Vandens parkas

Sodyboje „Ignė“ SPA procedūrų asortimentas nėra itin gausus: iš anksto susitarę už papildomą mokestį čia galėsite pasimėgauti kelių rūšių masažais. Sodyboje taip pat yra ant Ratnyčėlės kranto įrengta pirtis, kubilas ir sūkurinė vonia. Į nakvynės kainą šios paslaugos neįskaičiuotos, reikės susimokėti papildomai –dvi valandos pirtyje kainuos 45 eurus, kubile – 90, valanda sūkurinėje vonioje – 45 eurus.

Gera žinia yra ta, kad sodybos „Ignė“ pasiruošęs priimti ir Druskininkų vandens parkas „Aqua“. Pirkdami kelialapį į šią sodybą kartu galite gauti galimybę nemokamai apsilankyti ir vandens parke. Jūsų laukia baseinai, čiuožyklos ir linksmybės!

Ignė viešbutis Druskininkuose

Maitinimas

Sodybos „Ignė“ svečių maitinimas vyksta greta esančiame restorane „Romnesa Druskininkai“. Pusryčiai į nakvynės kainą čia neįskaičiuoti – gausus rytinis pasistiprinimas kainuos penkis eurus per dieną.

Ignė viešbutis Druskininkuose

Pietūs ir vakarienė „Romnesoje“ siūlomi rinktis à la carte. Meniu tikrai labai gausus ir įvairus, o maistas skanus bei šviežias. Išbandykite armėnišką basbaš sriubą, tradicinę lietuviškai keptą vėgelę ar dzūkiškai paruoštus baravykus grietinėlės padaže.

Ignė viešbutis Druskininkuose

Dar vienas neįtikėtinas „Ignės“ ir restorano „Romnesa“ privalumas yra visiškai čia pat įsikūręs šakočių muziejus. Apsilankymas jame kainuos du eurus, o restorane desertui galėsite užsisakyti tradicinio ar švediško šakočio arba išbandyti įvairių rūšių šakočių degustaciją.

Visiems sodybos „Ignė“ svečiams restorane „Romnesa“ taikoma dešimties procentų nuolaida.

Ignė viešbutis Druskininkuose

Kainos

Apgyvendinimo paslaugų kainos čia tikrai nėra didelės: nesivaikydami akcijų ar nuolaidų vienviečiame kambaryje apsistoti galėsite už dvidešimt, dvivietyje už keturiasdešimt, o šeimyniniame ir liukso klasės numeriuose – už 80 eurų nakčiai.

Apartamentų kainos taip pat ne didesnės už vidutines – naktis čia kainuos 120 eurų, o ekonomiškame penkiaviečiame kambaryje pernakvosite už 75 eurus.