Goda viešbutis Druskininkuose

Toliau nuo miesto šurmulio įsikūręs, keturių žvaigždučių viešbutis ir SPA centras „Goda“ siūlo malonų poilsį Druskininkuose neišleidžiant galybės pinigų. Čia galėsite mėgautis nediduku, bet gerai įrengtu SPA, jaukiais ir labai šviesiais kambariais, grožio salonu ir nepriekaištingai sutvarkyta gražia aplinka.

Ypatingas dėmesys viešbutyje „Goda“ skiriamas augalams: čia rasite vaistažolių terasą, kur viešbučio ir poilsiautojų reikmėms auginamos mėtos, čiobreliai, raudonėliai, rozmarinai ir kitos žolelės. Šioje terasoje vyksta arbatos ceremonijos ir degustacijos.

Goda viešbutis Druskininkuose

Įmantresnias žoleles specialiai viešbučiui tiekia žolininkė Aldona, gyvenanti Viktarinos kaime, savo ekologiniame ūkyje, vaistažoles renkanti jau virš 20 metų. Todėl galite būti tikri, kad procedūrų metu naudojami tikro profesionalo rinkti augalai.

Goda viešbutis Druskininkuose

Žoleles ponia Aldona renka miškuose, 4 km spinduliu nuo pagrindinių kelių. Kiekviena žolelė nuskinama tik tam tikrą mėnesio dieną, kad būtų išsaugotos visos naudingos savybės. Vaistažolės džiovinamos natūraliu būdu – atviroje pievoje pastatytose džiovyklose, padedadant vėjui.

Kambariai

Viešbutis  „Goda“ išsiskiria unikaliu savo kambarių dizainu – jis labai lengvas, šviesus ir skandinaviškai modernus. Visuose kambariuose jūsų lauks stilingi baldai, patogūs lovų čiužiniai, antialerginė patalynė, neįkyrių spalvų interjeras ir erdvūs vonios kambariai – nakvynė Druskininkuose tikrai bus patogi.

Goda viešbutis Druskininkuose

Svečiams siūloma apsistoti komfortiškuose vienviečiuose, standartiniuose dviviečiuose arba erdvesniuose dviviečiuose plius numeriuose. Juose rasite kondicionierius, belaidį internetą, erdvias spintas. Jūsų taip pat lauks šaldytuvas, chalatai ir rankšluosčiai.

Taip pat galima rinktis iš dviejų kambarių sudarytą mini liukso tipo numerį ar idealiai ilgesnėms atostogoms su vaikais tinkančius šeimos apartamentus – čia rasite ir nedidelę virtuvėlę. Abiejų tipų kambariuose yra visi anksčiau išvardinti patogumai, taip pat šildomos tualeto bei vonios grindys.

SPA procedūros viešbutyje

Jauki viešbučio „Goda“ SPA zona įsikūrusi viršutiniame aukšte. Galėsite mėgautis pirties malonumais – čia veikia garinė pirtis bei sauna, profesionalų specialistų atliekamais masažais, veido, nugaros ir kitomis procedūromis. Smagu ir tai, kad visą SPA zoną galite išsinuomuoti – valanda individualaus ir ramaus poilsio kainos 32 eurus.

Goda viešbutis Druskininkuose

Tačiau geriausia „Godos“ SPA dalis – atvira lauko terasa su hidromasažiniu baseinu (kitaip sūkurinė vonia), gultais ir treniruokliais. Visgi svarbiausias čia vaizdas – galėsite šildytis baseine ir žvalgytis į svyruojančias pušų viršūnes ar savo rytinę mankštą papildyti rudenėjančių medžių fonu.

Goda viešbutis Druskininkuose

Visiems viešbučio „GODA” svečiams į nakvynės kainą yra įskaičiuotas nemokamas apsilankymas SPA zonos  pirtyse bei hidromasažinėje vonioje po atviru dangumi kiekvieną rytą nuo aštuntos iki vienuoliktos valandos. Nemokamai lankytis galėsite ir vakarais – SPA centras jūsų lauks nuo 18 iki 21 valandos.

Maitinimas

Viešbučio svečiams gausūs ir švieži pusryčiai teikiami švediško stalo principu. Pietus ir vakarienę iš meniu rinktis siūlo čia pat įsikūręs nedidelis restoranas. Jame taip pat vykdomos ir organizuoto maitinimo paslaugas.

Goda viešbutis Druskininkuose

Kavinė – restoranas „Goda“ savo svečiams siūlo profesionaliai iš vietiniuose ūkiuose užaugintų ir pagamintų produktų paruoštus lietuviškos bei europietiškos virtuvės patiekalus. Vasaros sezono metu aromatinga kava iš Afrikos plantacijų mėgautis galėsite moderniai įrengtoje ir puikiu vaizdu pasižyminčioje terasoje.

Goda viešbutis Druskininkuose

Kainos

Viešbutis „Goda“ siūlo tikrai aukštą paslaugų ir kambarių kokybės standartą už prieinamą kainą. Už vieną naktį vienviečiame kambaryje sumokėsite nuo keturiadešimties, standartiniame dvivietyje – nuo 45, dvivietyje plius – nuo 55 eurų. Mini liuksas ir šeimyniniai apartamentai bus kiek brangesni – vienos nakties poilsis Druskininkuose kainuos atitinkamai 70 ir 120 eurų. Žinoma, pasižvalgius atidžiau bei radus akcijų ar nuolaidų, pailsėti galima ir pigiau.