Viešbutis Europa Royale Druskininkai

Būti arčiau centro tiesiog neįmanoma – ant Nemuno kranto įsikūręs keturių žvaigždučių Europa Royale Druskininkai viešbutis iš visų viešbučių Druskininkuose pasižymi geriausia vieta. Žodis „Royale“ pavadinime taip pat ne be reikalo – viešbutis įsikūręs pastate, kur anksčiau buvo asmeninės caro gydyklos.

Viešbutis Europa Royale Druskininkai

Viešbutyje svečių patogumui įsikūręs restoranas, jaukus baras su terasa, konferencijų centras, boulingas, treniruoklių salė, pirčių kompleksas su sūkurine vonia. Visiškai netoliese rasite Druskininkų gydyklą, Vandens parką ir keltuvus, Druskininkų centrą jungiančius su Snow Arena.

Ideali viešbučio vieta teikia ir kitų privalumų – poilsis Druskininkuose tampa dar smagesnis dėl iš beveik visų viešbučio vietų atsiveriančių nuostabių vaizdų. Galėsite grožėtis Nemunu, jo pakrante, Gydyklų parku ir miesto panorama. Tobulas savaitgalis Druskininkuose čia beveik garantuotas!

Viešbutis Europa Royale Druskininkai

Kambariai

Viešbutį sudaro du sujungti korpusai. Istoriniame, caro laikų gydyklas menančiame pastate rasite po kruopščios rekonstrukcijos atkurtą senųjų gydyklų stilių. Kambariai čia klasikinio interjero, vyrauja švelnios pastelinės spalvos, medinės grindys, daug didelių langų ir šviesos. Dar viena smagi detalė – kambariai čia labai erdvūs.

Naujajame, daugiaaukštyje korpuse kambarių interjeras kiek modernesnis, tačiau pagrindiniai klasikinio stiliaus principai išlaikomi ir čia. Šio korpuso privalumas – aukštis ir vaizdas: kiekvieną rytą galėsite grožėtis bundančia Nemuno pakrante, pačia upe ir mišku.

Viešbutis Europa Royale Druskininkai

Visuose Europa Royale Druskininkai viešbučio kambariuose įrengtos modernios vėdinimo sistemos, šildomos vonios kambario grindys, seifai, yra prieiga prie bevielio interneto. Kambaryje rasite mini barą, plaukų džiovintuvą, telefoną, palydovinę televiziją. Pageidavus suteikiamas lygintuvas bei lyginimo lenta.

Viešbutis siūlo apsistoti vienviečiuose, dviviečiuose ir triviečiuose kambariuose abiejuose (tiek istoriniame, tiek naujajame pastate). Istoriniame pastate taip pat rasite liukso tipo kambarį, naujajame – idealiai erdvesnės vietos nakvynei Druskininkuose ieškantiems tinkančius apartamentus.

Viešbutis Europa Royale Druskininkai

Į kiekvienos nakvynės kainą įskaičiuoti pusryčiai restorane, chalatai ir seifas kambaryje, apsilankymas baseine (8-17 val.) ir treniruoklių salėje, nemokamas internetas, vieta automobiliui.

SPA procedūros viešbutyje

Viešbučio Europa Royale Druskininkai savo svečiams siūlo daugybę įvairių SPA ir sveikatinimo procedūrų. Galėsite mėgautis įvairių rūšių masažais, druskų kambariu, mineralinio vandens inhaliacijomis ir kineziterapijos procedūromis.

Viešbutis Europa Royale Druskininkai

SPA centre yra šildomas baseinas, sūkurinė vonia, pirčių kompleksas. Iš visų Druskininkų viešbučių Europa Royale Druskininkai, ko gero, siūlo didžiausią sveikatinimo ir gydymo paslaugų įvairovę – stikliniu koridoriumi viešbutis sujungtas su Druskininkų Gydykla ir vandens pramogų kompleksu. Čia už papildomą mokestį galima mėgautis mineralinio vandens ir purvo voniomis, povandeniniu ar indišku galvos masažu.

Maitinimas

Visiems viešbučio svečiams švieži ir gardūs pusryčiai tiekiami švediško stalo principu. Galėsite rinktis iš įvairių duonos rūšių, košių, kelių rūšių dribsnių, įvairiai paruoštų kiaušinių, blynų ir vaisių.

Viešbutis Europa Royale Druskininkai

Pietums ir vakarienei patiekalus restorane „Sea Blues“ siūloma rinktis à la carte. Meniu rasite įvairių europietiškos virtuvės patiekalų. Restoranas kuria puikią atmosferą: malonus klasikinis dekoras, daug šviesos ir graži aplinka. Antrame aukšte įsikūręs baras su dideliu balkonu ir pribloškiančiais vaizdais.

Viešbutis Europa Royale Druskininkai

Kainos

Kainos Europa Royale Druskininkai yra kiek didesnės nei kitų Druskininkų viešbučių. Ne sezono metu vienviečiame kambaryje apsistosite už 65, įvairių lygių dviviečiuose – už nuo 85 iki 90, trivietyje – už 135, liukso tipo kambaryje – už 110, apartamentuose už 195 eurus. Sezono metu visų numerių, išskyrus apartamentus, kaina bus penkiolika – dvidešimčia eurų didesnė. Tačiau nereikėtų didelių kainų išsigąsti – viešbučio skelbiamos akcijos ir nuolaidos dažnai padės pailsėti ir pigiau.