Eglės sanatorija Druskininkai

Jei jus domina poilsis Druskininkuose, jei ieškote erdvės ilgoms atostogoms ar trumpam, tačiau atpalaiduojančiam pabėgimui nuo kasdienybės, tai Eglės sanatorija gali tapti idealiu pasirinkimu.

Eglės sanatorija Druskininkai

Čia Jūsų laukia puikūs sprendimai, kurie ne tik užtikrins jaukų bei malonų poilsį, bet ir leis atgauti jėgas; atsipalaiduoti ir pagerinti savijautą. Ši erdvė sukurta taip, kad subtili prabanga dera su patogia kasdienybe bei nuoširdžiu aptarnaujančio personalo dėmesiu; o ramų bei atpalaiduojantį poilsį visuomet galėsite pakeisti įdomiomis pramogomis ar sutvarkyti svarbius darbo reikalus.

Eglės sanatorija Druskininkai

1972 – metais įkurta sanatorija šiandien yra ne tik didžiausia visoje Lietuvoje, bet ir Šiaurės Europoje; siūlanti klasika bei subtilia prabanga alsuojančią aplinką, kurioje rasite įvairių tipų kambarius bei maitinimo įstaigas, o Druskininkų gydykla pasiūlys rinktis iš daugiau nei 100 procedūrų, skirtų Jūsų sveikatai bei grožiui puoselėti.

Eglės sanatorija Druskininkai

„Eglės Sanatorijos“ vandens pramogos, baseinai bei procedūros

Eglės sanatorija Druskininkai – puikus sprendimas, išsiilgusiems vandens pramogų. Jūsų laukia baseinai, pirtys ir įvairios procedūros. Baseinas gali tapti puikiu pasirinkimu aktyviai bei žvaliai dienos pradžiai užtikrinti, o vėlyvą popietę ar vakarą, malonu praleisti pirtyje; atsipalaiduoti bei pamiršti rūpesčius.

Eglės sanatorija Druskininkai

Baseinai bei pirtys nuo seno ypač palankiai vertinami dėl žmogaus sveikatai teikiamos naudos, o šiose erdvėse atliekamos sveikatinimo procedūros, užtikrina dar didesnį teigiamą poveikį. Visai nesvarbu, kiek laiko truks jūsų viešnagė šioje sanatorijoje, savo laiką turėtumėte planuoti taip, kad baseinas bei pirtis taptų jūsų dienotvarkės dalimi.

„Eglės Sanatorijos“ kambariai

Svečiams siūloma rinktis iš trijų tipų kambarių. Tai – Economy, Standart bei Comfort tipo kambariai, iš kurių kiekvienas turi tam tikrų privalumų.

Pasirinkusieji apgyvendinimą Economy klasės kambariuose, gydyklą, valgyklą bei vandens biuvetę pasieks lauko takais, o kambariuose ras viską, ko reikia patogiai bei kokybiškai viešnagei (rankšluosčius, plaukų džiovintuvus, indus t.t.).

Eglės sanatorija Druskininkai

Standart klasės kambariai – tarpinis variantas tarp kitų dviejų. Juose apsistoję svečiai mėgausis stilingu interjeru, patogiais ir kokybiškais baldais, o taip pat ras ir kitus atributus, kurie reikalingi poilsiui, pavyzdžiui, chalatus bei šlepetes. Svarbiausius daiktus galėsite saugiai palikti kambariuose esančiuose seifuose.

Na, o siekiantiems maksimalaus komforto bei prabangos, vertėtų rinktis Comfort klasės kambarius, dvelkiančius subtilumu, elegancija bei spinduliuojančius ypatingu žavesiu. Be visų kokybiškam poilsiui būtinų atributų (seifo, chalato, šlepečių ir kt.), mėgausitės galimybe neišeidami į lauką, pasiekti mineralinio vandens biuvetę, valgyklą ar pramogų vietas.

Maitinimas Eglės sanatorijoje

Eglės sanatorija pasiūlys apsilankyti ir vienoje iš 3 kavinių, kuriuose patiekiamas aukštos kokybės, visavertis maistas bei gėrimai. Tad užtikrinamas kokybiškas bei daug gerų emocijų suteikiantis maitinimas.

Visų kavinių darbo laikas skirtingas, todėl planuoti apsilankymus jose bus ypač patogu. Skirtingas ir šių erdvių dizainas, stilistika, tad ši įvairovė leis išvengti rutinos.

Be to, Eglės sanatorija siūlo ir puikių pramogų: yra įrengti vaikų kambariai, poilsio zonos, nuolat vyksta įvairūs renginiai.

„Eglės Sanatorijos“ kainos

Atsižvelgiant į tai, kokią didelę naudą Jums gali atnešti poilsis Druskininkuose, šioje sanatorijoje, nesunku pastebėti, kad kainos yra ypač patrauklios. Daugelio sveikatingumo procedūrų kaina nesiekia net keliolikos eurų. Be to, sanatorija Eglė nuolat pateikia pasiūlymų su akcija.

Sanatorijos Druskininkuose skamba kaip pasirinkimas, žadantis malonų bei kokybišką poilsį bei galimybę bent trumpam pakeisti įprastą erdvę. Tačiau, jei ieškote tik pačių geriausių emocijų, įspūdžių bei patirčių, tuomet Eglės sanatorija yra idealiausias pasirinkimas. Tai patvirtina ir ypač teigiami čia jau apsilankiusių poilsiautojų atsiliepimai.

Eglės sanatorija Druskininkai


Linkime malonių akimirkų ir gero poilsio.