Dviračių nuoma Druskininkuose

Druskininkus itin mėgsta ne tik SPA ir sanatorijų mėgėjai, bet ir dviračių entuziastai. Kurorte gausu dviračių takų, kuriais tikrai saugu ir smagu keliauti su šeima.

Keliaujant dviračiu galima apžiūrėti visas populiariausias ir įdomiausias Druskininkų kurorto vietas bei apylinkes: Gydyklų parką, Meilės salą, Grožio šaltinį, Grūto, K. Dineikos, Vijūnės parkus, muziejų „Girios aidas“, „Snow Areną“.

Druskininkų miestui dviračiai yra labai svarbūs, nes tai yra ekologiška ir gamtos neteršianti transporto priemonė, todėl dviračių takai išraizgyti po visą miestą. Aplink Druskininkų kurortą yra įrengta 46 km specialiai dviračiams pritaikytų takų. Jei neturite savo dviračio – nenusiminkite, Kurorte lengvai rasite dviračių nuomos punktų.

Dviračių nuoma Druskininkuose

Dviračių takai:

Dviračių takas “ŽILVINO TAKAS“ (maršruto ilgis: 6 km, 8 km, 12 km).
Druskininkų miesto muziejus – M. K. Čiurlionio memorialinis muziejus – Mažoji galerija – V. K. Jonyno galerija – Druskonio ež. – Mergelės Akelių ež. – Nemuno pakrantės poilsiavietės – Velnio akmuo – Švendubrės kaimas – Raigardo slėnis. Druskininkų žydų bendruomenės kapinės – Senosios miesto kapinės.

Dviračių nuoma Druskininkuose


Dviračių takas “ŽVAIGŽDŽIŲ ORBITA“ (maršruto ilgis: 9 km, 12 km, 24 km)
Druskininkų stačiatikių cerkvė – Meilės sala – Gydyklų parkas – Grožio šaltinis – Ratnyčios ir Nemuno upių santaka – Ž. Lipšico vardo skulptūrų parkas – „Eglės“ sanatorija ir tvenkinys – Neravų miškas – Ilgio ež. – Grūto parkas – A. Česnulio skulptūrų ir poilsio parkas – Ratnyčia – Miško muziejus „Girios aidas“ – Druskininkai.

Kontaktai

Vilniaus al. 8
Tel.: +370 686 87022, +370 61479501
e-mail: dviratine@gmail.com

UAB „Mirasta“
Šv. Jokūbo g. 3
Tel. +370 682 10953
www.dviraciai.mirasta.lt

Eglės g. 1
Tel: +370 620 35287
El.p: valdas60@zebra.lt

Vilniaus al. 20,
Tel. +370 600 99006