Druskininkų vandens parkas

Druskininkų vandens parkas „Aqua“, tai didžiausias vandens parkas Lietuvoje. Šiame vandens parke vyraujantis tropinis klimatas, stūksančios kelių metro aukščio palmės bei žydros spalvos baseinai privers pasijusti tarsi egzotiniame krašte.

23 000 kv. m. dydžio poilsio bei pramogų erdvė atitiks kiekvieno kliento poreikius. Tiek vyresnio amžiaus vandens parko klientas tiek jaunimas galės mėgautis parko teikiamais malonumais ir poilsiu.

Druskininkų vandens parkas

Pramogos vandens parke

Brandesnio amžiaus žmonės vandens parke gali mėgautis pirčių kompleksu, kuriame kiekvienas ras tai kas jam labiausiai tinka ir patinka.

Klientai šiame komplekse gali rinktis tiek iš sausųjų, tiek iš garinių pirčių bei kūną palepinančių pirčių procedūrų.

Druskininkų vandens parkas

Po pirčių malonumų siūlome nerti ir atsigaivinti didžiajame baseine. Norintiems ne tik paplaukioti bet ir aktyviau praleisti laiką, „Aqua“ parkas siūlo išbandyti aerobiką baseine, pasimėgauti povandėninėmis srovėmis ir tokiu būdu pagerinti kūno kraujotaką bei bendrą savijautą.


Vaikams bei jaunimui, parke nuotykių taip pat netrūks. Vandens parke galima patirti tikrai ekstremalius pojūčius, leidžiantis nusileidimo kalneliais. Galima bus išbandyti daugiau kaip šešis skirtingų ilgių nusileidimo kalnelius bei čiuožyklas. O čia atvykusios poros galės mėgautis sūkurinėmis voniomis bei masažų malonumais.

Kainos

Vandens pramogos

  • Suaugę (18+) 14-25 eur.
  • Moksleiviai (7-17 m.) 10-18 eur.
  • Vaikai (3-6 m.) 7-12 eur.
  • Vaikai (0-2 m.) 0,5 eur.
  • Senjorai (60+) 14-25 eur.

Pirčių erdvė ir vandens pramogos

  • Suaugę (18+) 20-32 eur.
  • Senjorai (60+) 20-32 eur.

Kontaktai

Tel. +370 313 52338

El. p. info@aquapark.lt

Dėl paliktų / pamestų daiktų kreiptis tel. +370 313 52338