Muzikinis Druskininkų fontanas

Druskininkų centre veikiantį fontaną prižiūri bei išlaiko Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras „Aqua”. Įvairiaspalvių srovių šokį trumposiomis SMS žinutėmis užsakinėja ne tik atėję juo pasigrožėti žmonės, bet ir žmonės kurie net nėra tuo metu Druskininkuose, taip yra todėl, nes kurorte apsistojusiems svečiams jų artimieji siunčia linkėjimus iš kitų Lietuvos vietų, užsakydami fontano pasirodymą.

Muzikinis fontanas Druskininkuose

Druskininkų gydyklų parkas aktyviai lankomas tiek žiemą, tiek vasarą. Vasarą lankytojai čia traukia pasigrožėti įvairiomis spalvomis trykštančio vandens bei pasiklausyti puikių muzikinių kūrinių. Žiema šalia Muzikinio fontano įrengiamas kalėdinis eglučių parkas, kuris tikrai žavi ne tik miesto svečius, bet ir Druskininkų miesto gyventojus. Prie šios idėjos aktyviai prisideda daugybė kurorto įstaigų, įmonių ir organizacijų, kurios kiekvienais metais vis nustebina originaliais ir gražiais sprendimais.

Muzikinio šou užsakymas

Fontano muzikinį šou galima stebėti kas valandą nuo 10 iki 23 val. nemokamai. Tačiau fontano melodiją galima užsisakyti ir patiems, tereikia išsirinkti patinkančios dainos kodą iš sąrašo ir išsiuntus trumpuoju numeriu 1670 (kaina 2,9 euro) galėsite mėgautis nepaprastu vandens spektakliu skambant jūsų mėgiamai muzikai.

Kokybės telefonas : 8 313 44322