Druskininkai SPA

Galvodami apie vasaros atostogas – pirmiausia pagalvojame apie Pajūrio kurortus tokius kaip Palanga, Šventoji ar Nida.

Būtent dėl šiltuoju metų laikotarpiu esančios turistų koncentracijos pajūryje kiti Lietuvos kurortai tampa puikia atostogų kryptimi, ieškantiems ramesnių atostogų, SPA procedūrų, tokių kaip pirtys arba norinčių ežero vandenį pakeisti krištolo skaidrumo baseinais. Tokio savaitgalio ieškantiems poilsiautojams puikus pasirinkimas yra poilsis Druskininkuose.

Druskininkai SPA

Poilsis Druskininkuose

Druskininkai SPA ir sanatorijomis garsėja jau daugelį metų ir per ilgą laiką šią kultūrą ir rinką sugebėjo išvystyti taip, kad pavydą kelią ne tik kitiems Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių kurortams.

Druskininkai SPA

Poilsis Druskininkuose dažniausiai yra asocijuojamas su šaltuoju metų laikotarpiu dėl mieste esančio plataus pasirinkimo SPA procedūrų ir viešbučių, siūlančių visus patogumus nepaliekant paties viešbučio. Tačiau būtent šiltas oras leidžia puikiai pažinti miestą lankantis lauko restoranuose ir kavinėse, važinėjantis puikiai išvystytu dviračių takų tinklu ar paprasčiausiai pasivaikštant po nuostabaus grožio parkus.

SPA Druskininkuose

SPA yra visiškas šio Pietų Lietuvos kurorto arkliukas, internete ieškodami „SPA Druskininkai“ gauname daugiau nei 30 rezultatų su nuostabiais įvertinimais, taigi pasirinkimas tikrai platus.

Druskininkai SPA

Pirtys, baseinai, restoranai – kiekvienas viešbutis su SPA procedūromis pasižymi šiomis pagrindinėmis paslaugomis. Nuo poilsio paketo priklauso ir suteikiamos paslaugos – baseinas, pirtis, sukūrinės vonios. Tačiau kiekvienas poilsiautojas be sunkumų gali rasti jam reikalingas procedūras ar tai būtų masažas, ar sūkurinė vonia, o gal paprasčiausiai rusiška ar suomiška pirtis.

Kainos

Šiltuoju metų laikotarpiu, priešingai nei žiemą darbo dienomis ir savaitgaliais nakvynės kaina skiriasi ganėtinai nedaug. Tiek darbo dieną, tiek savaitgalį nakvynė SPA Druskininkuose dviem suaugusiems asmenims kainuoja nuo 50 iki maždaug 210 eurų.

Į šią kainą dažniausiai yra įskaičiuota nakvynė, pusryčiai bei bazinis procedūrų paketas. Įsigyjamas toks SPA poilsio Druskininkuose pasiūlymas partnerių puslapiuose gali nustebti, nes dažnai juose yra pritaikoma nuolaida.

Maitinimas

Kiekvienas SPA teikia matinimo paslaugas, o meniu esančių patiekalų įvairovė patenkins kiekvieno gurmano poreikius. Priklausomai nuo pasirinkto poilsio paketo, maitinimas yra skirtingas.

Druskininkai SPA

Jei apsistojate ilgesniam laikui ir dienos metu norite pažinti miestą – geriausia pasirinkti gauti tik pusryčius, o pietus ir vakarienę valgyti mieste, taip aplankant kurorto kavines.

Druskininkai SPA

Jei labiau mėgstate savo poilsio metu nekelti kojos iš SPA – vietoje siūlomas maitinimas tikrai nustebins ir pateiks jums platų patiekalų pasirinkimą. Skirtingu paros metu keičiasi ir meniu: pusryčiai dažniausiai yra paruošiami visiems svečiams ir švediškas stalas paruošiamas nuo ankstyvo ryto, kad net ir anksti išvykstantys, ar miestą pažinti išskubantys svečiai spėtų pasimėgauti pusryčiais.

Druskininkai SPA

Pietūs ir vakarienė SPA restoranuose tikrai nenuvils, nes siekiant sukurti gerą svečių patirtį, šefai į kurortą atvyksta pasisėmę daug patirties didžiųjų miestų restoranuose ir užsienyje.

Atsiliepimai

Druskininkai SPA rinką yra išvystę taip, kaip niekur kitur Lietuvoje, o ir konkurencija šiame mieste yra tikrai didelė. Dėl šios priežasties SPA Druskininkuose siekia sužavėti svečius aukšta kokybe, puikiu aptarnavimu, plačiu paslaugų spektru tokiu kaip pirtys, baseinai ir masažai.

Šios pastangos tikrai duoda vaisių, nes vartotojų atsiliepimai yra puikūs ir SPA poilsis Druskininkuose vidutiniškai yra vertinamas 4,5 žvaigždutės iš 5. Tai yra be galo aukštas įvertinimas žinant, kad šiame kurorte veikia daugybė tokio tipo vietų, o ir turistų skaičius yra nuolat augantis.

Taigi, ieškančiam poilsio SPA – Druskininkai yra puiki vieta planuoti savo atostogas.