Vietos, kurios yra labiausiai fotografuojamos Druskininkų mieste

Šiais laikais turistinė išvyka į kitą miestą neįsivaizduojama be fotoaparato arba bent išmaniojo telefono, kadangi kiekvienas lankytojus traukiantis miestas gali pasigirti nuostabiomis labiausiai fotografuojamomis vietomis. Druskininkai – ne išeitis. Šis, kasmet daugybės lankytojų sulaukiantis kurortas tikrai turi ką parodyti savo svečiams. Todėl šiame straipsnyje pateiksime keletą Druskininkų objektų, kurie yra labiausiai fotografuojami.

Karolio Dineikos sveikatingumo parkas. Šis sveikatingumo parkas buvo įkurtas dar sovietmečiu ant Ratnyčėlės upelio šlaitų, o naujam gyvenimui atgijo 2015-aisiais metais. Po atidarymo, parkas pakerėjo lankytojų širdis ir sulaukė didelio susidomėjimo ir nuo to laiko šis parkas yra gausiai lankomas ištisus metus. Parke lankytojai gali išbandyti skirtingus pasivaikščiojimo takus, lauko treniruoklius, o vasara žmonės gali mėgautis braidymo baseinu arba net kaskadinėmis maudynėmis. Šiltuoju metu laiku, parkas tampa tarsi sanatorija po atviru dangumi, kadangi K. Dineikos parke esantis paviljonas siūlo pasimėgauti jonizuoto oro terapijos procedūromis bei natūralia žolelių arbata. Šis parkas tikrai yra puikus objektas norintiems gražių nuotraukų. Parko objektai demonstruoja itin estetiškus architektūrinius sprendimus. Čia rasite įrengtas pavėsines, terasas, paviljonus ir kitus pastatus, kurie stebina savo įmantrumu ir harmonija su supančia gamta.

Apverstas namas. Tai yra dar vienas objektas, kuris itin traukia lankytojus norinčius pasidaryti gražių ir neįprastų nuotraukų. Šis Druskininkų miesto centre esantis objektas vilioja ne tik savo neįprasta išore, bet ir vidumi, kadangi užėję į vidų rasite aukštyn kojomis apverstus kambarius. Keliaujant po kambarius sunku nuvaldyti nuostabą ir nenusifotografuoti stovint ant lubų pilnai įrengtame kambaryje.

Druskonio ežero pakrantė. Druskininkų miesto centre stūksantis Druskonio ežeras atrodo įspūdingai nepriklausomai nuo metų laiko, o šalia ir aplink jį esantys pėsčiųjų takai yra viena iš mėgstamiausių pasivaikščiojimo vietų ne tik miesto svečiams, bet ir vietiniams Druskininkiečiams. Nuo Druskonio ežero krantų atsiveria nuostabūs gamtos vaizdai ir panorama, kurios turi būti įamžintos fotografijoje. Druskininkų miesto svečiai itin mėgsta įsiamžinti prie ežero pakrantėje augančio palinkusio beržo.

Muzikinis fontanas. Jau ne vienerius metus veikiantis ir miesto lankytojus džiuginantis objektas yra tapęs savotišku miesto simboliu. Muzikinis fontanas gražiausiais vaizdais lepina atėjus vakarui, kuomet leidžiasi saulė, tuo metu fontanas nušvinta įvairiomis spalvomis ir džiugina lankytojus ne paprastu reginiu.

Lynų kelias. Ši unikali transporto priemonė leidžia greitai nusigauti nuo miesto centro iki Snow Arenos ir grįžti atgal. Šios nepamirštamos 7,5 minutės trukmės kelionės metu keleiviai gali grožėtis nuostabiais Nemuno vingiais, didingais Druskininkų miškais ir nuostabia miesto panorama. Iš 45 metrų aukščio atsiveriantys vaizdai sužavės kiekvieną ir prikaustys prie keltuvo lango.

Parengta pagal Ieskaukeliones.lt