Dainava Viešbutis Druskininkuose

Pačiame Druskininkų centre, prie vandens parko ir keltuvo įsikūręs dviejų žvaigždučių viešbutis „Dainava Druskininkai“ garsėja trimis dalykais: gera vieta, pigia nakvyne ir dar pigesnėmis SPA procedūromis. Nors kambariai, kaip ir pats viešbutis, nebe pirmos jaunystės, jei jus domina poilsis Druskininkuose neišleidžiant daug pinigų, „Dainava“ yra labai geras pasirinkimas.

Dainava Viešbutis Druskininkuose

Kambariai

Viešbutis „Dainava“ siūlo apsistoti komfortiškuose vienviečiuose ar dviviečiuose, erdvesniuose triviečiuose ar keturviečiuose ir liukso tipo dviviečiuose kambariuose. Visuose numeriuose rasite rankšluosčius, patalynę ir vonią arba dušą. Visuose kambariuose yra televizorius, veikia ir nemokamas bevielis internetas.

Dainava Viešbutis Druskininkuose

Svarbu tai, kad nakvynės Druskininkuose ieškant per viešbučio tinklalapį, yra galimybė pasirinkti, kur – medinėje viloje, ar centriniame viešbučio korpuse norėsite nakvoti.

SPA procedūros viešbutyje

Viešbučio „Dainava“ gydyklose atliekami įvairūs gydomieji masažai, galima mėgautis įvairiomis gydomosiomis voniomis, siūlomos fizioterapijos ir kitos gydymo bei sveikatinimo procedūros. Įdomu tai, kad kiekvienam viešbučio svečiui suteikiam gydytojo konsultacija, padedanti geriau išsirinkti procedūras.

„Dainava“ taip pat turi ir pirčių kompleksą. Jame rasite rusišką, turkišką, dūminę ir japonišką pirtį-kubilą, užpildytą garsiojo Grožio šaltinio mineraliniu vandeniu. Pirčių komplekse galėsite pasinaudoti nedideliu baseinu ir atsigaivinti, išbandyti save arktiniame duše, atsipalaiduoti šešių vietų sūkurinėje vonioje ir poilsio kambaryje.

Dainava Viešbutis Druskininkuose

Pirčių kompleksą reikia užsisakyti iš anksto – užsakymas priimamas susidarius ne mažesnei nei dešimties žmonių grupei. Pirties malonumai vienam žmogui kainuos dešimt eurų, dar trisdešimt reikės atidėti užstatui. Paslaugos trukmė – trys valandos.

Maitinimas

Pagrindinio viešbučio „Dainava“ svečių maitinimo vieta yra centriniame korpuse įsikūręs restoranas „Nakviša“. Čia tiekiami gausūs ir sotūs švediško stalo tipo pusryčiai. Tokiu pat principu vyksta pietūs ir vakarienė – galėsite rinktis iš plataus mėsos, žuvies, vegetariškų ir makaronų patiekalų asortimento.

Dainava Viešbutis Druskininkuose

Viešbučiui priklauso ir legendine vadinama kavinė „Širdelė“ – ji įsikūrusi vienoje iš medinių vilų. Ir net jei šiuo metu legenda kiek priblėsusi, kavinės meniu vis tiek rasite tradicinio lietuviško alaus ir gardžių, iš Dzūkijos miškų grybų pagamintų patiekalų. Visų patiekalų ir gėrimų kainos tikrai nedidelės. Pirmąjį spalio mėnesio savaitgalį „Širdelėje“ vyksta Poetinis Druskininkų ruduo.

Kainos

Net ir be akcijų ar nuolaidų viešbučio „Dainava“ kainos ryškiai išsiskiria iš kitų SPA paslaugas siūlančių viešbučių Druskininkuose – jos čia itin žemos.

Ne sezono metu nakvynė vienvietyje kambaryje su pusryčiais kainuos 29, dvivietyje 38, o trivietyje – 51 eurą. Tik medinėse vilose esančiame keturvietyje kambaryje apsistosite už 53, liukso tipo dvivietyje už 49 eurus už naktį. Sezono metu visų kambarių kainos bus maždaug dešimčia eurų didesnės.