Best Baltic Hotel Druskininkai Central

Miesto centre, ypatingai patogioje vietoje įsikūręs Best Baltic Hotel Druskininkai Central iš kitų Druskininkų viešbučių išsiskiria ne tik nepriekaištinga kokybe, ypač profesionaliu personalu, bet ir itin įdomiais interjero sprendimais.

Viešbutis Best Baltic Hotel Druskininkai Central

Subtilus art deco čia nepriekaištingai dera su klasikiniu stiliumi ir mėlynais atspalviais. Viešbutyje įsikūrę SPA ir konferencijų centrai, veikia klasikinės europietiškos virtuvės restoranas. Apsistojus čia, tobulas poilsis Druskininkuose yra tiesiog neišvengiamas!

Kambariai

Viešbutyje Best Baltic Hotel Druskininkai galėsite apsistoti patogiuose dviviečiuose arba vienviečiuose kambariuose. Nakvynės Druskininkuose ieškančioms šeimoms su vaikais siūloma apsistoti sujungtuose dviviečiuose numeriuose.

Viešbutis Best Baltic Hotel Druskininkai Central

Viešbutis šioje vietoje veikė jau daugiau nei prieš šimtą metų (iš čia ir paveldėtas pavadinimas “Central”), todėl rekonstruojant pastatą išsaugoti unikalūs to laikotarpio dizaino elementai. Švelnių tonų kambariams jaukumo teikia ąžuolo masyvo baldai, Čiurlionio paveikslų reprodukcijos, o vonios kambariai džiugina art deco stiliaus baltai juodomis plytelėmis.

Viešbutis Best Baltic Hotel Druskininkai Central

Visuose kambariuose rasite mini barą ir spartų internetą, plaukų džiovintuvą ir karališko dydžio lovą. Jūsų taip pat lauks kokybiški chalatai, minkšti rankšluosčiai bei patogus darbo stalas (jei esate iš tų, kuriems per atostogas būtinai reikia padirbėti) . Kai kurie numeriai turi balkoną – užsisakydami pasidomėkite ir kiekvieną atostogų rytą pradėkite nuo nuostabaus vaizdo į miestą.

Viešbučio SPA

Best Baltic Hotel Druskininkai SPA ir sveikatinimo centre rasite viską, ko tik reikia kokybiškam, atpalaiduojančiam ir įsimintinam poilsiui. SPA zona nedidelė, bet jauki: galėsite mėgautis garine pirtimi ir sauna, atsigauti padės maudynės šiltoje sūkurinėje vonioje.

Best Baltic Hotel Druskininkai taip pat siūlo ir patyrusių SPA meistrų atliekamos įvairias atpailaidavimo, grožio ir kitokio sveikatinimo procedūros. Išbandykite tiek klasikinius – galvos, kaklo ir pečių masažus –  tiek ir ypatingesnius bei egzotiškesnius masažus. Rinkitės iš aromaterapinio, dervišų hakim ir nugaros ar pėdų masažo su karštais lavos akmenukais.

Maitinimas

Maistinimas Best Baltic Hotel Druskininkai viešbutyje tikrai geras. Kas rytą visiems čia tiekiami gardūs, iš šviežių produktų pagaminti švediško stalo pusryčiai. Pusryčiaudami nepamirškite pasimėgauti puikia čia verdama kava – ją rekomenduoja dažni viešbučio svečiai.

Viešbutis Best Baltic Hotel Druskininkai Central

Pietūs ir vakarienė viešbučio restorane „Central“ siūlomi à la carte. Meniu rasite tiek klasikinės europietiškos virtuvės patiekalų, tiek modernesnių ar rečiau matytų pasiūlymų. Išbandykite žaliuosius falafelius su paprikų ir baklažanų padažu, antienos šlaunelę su karamelizuota kriaušia raudono vyno padaže ar aštrią, stipraus skonio šernienos sriubą.

Viešbutis Best Baltic Hotel Druskininkai Central

Vasaros metu pusryčiaudami, pietaudami ar vakarieniaudami nepamirškite, jog viešbutis turi ir nedidelę terasą vidiniame kieme, todėl pasimėgaukite gražiais vaizdais ir gaiviu oru. O žiemą džiaukitės jaukios, viduje esančios restorano salės šiluma.

Kainos

Kainos čia labai artimos vidutinėms – už vienos nakties viešnagę dviems asmenims su gausiais ir gardžiais pusryčiais sumokėsite nuo šešiadešimties iki devyniasdešimties eurų. Svarbu paminėti tai, kad visi viešbučio svečiai kiekvieną rytą SPA centro paslaugomis gali mėgautis nemokamai.

Viešbutis Best Baltic Hotel Druskininkai Central

Kainos nemažai priklauso nuo sezono (net jei Druskininkuose ir gan sunku tiksliai apibrėžti, kada gi tas tikrasis sezonas) – pavasarį ir rudenį apsistosite pigiau nei vasarą ar šventiniu žiemos laikotarpiu. Viešbutis siūlo daug akcijų ir nuolaidų, todėl išsirinkus poilsio pasiūlymą iš anksto, tikrai pavyks sutaupyti.