Belorus sanatorija Druskininkuose

Druskininkų kurortas garsėja ne tik gydomuoju purvu, mineraliniu vandeniu ir unikaliu mikroklimatu, bet ir puikias sveikatinimo procedūras teikiančiomis sanatorijomis.

Belorus sanatorija Druskininkuose


Poilsis Druskininkuose neįsivaizduojamas be gydomųjų ir SPA procedūrų, tad jei planuojate apsilankyti kurorte ir pagerinti savo sveikatą, rekomenduojame užsukti į „Belorus“ sanatoriją.

Sanatorijoje veikia atnaujintas bei itin modernus pirčių ir baseino kompleksas ir SPA centras, kuriame integruota šiuolaikinė diagnostikos ir gydymo įranga.

Belorus sanatorija Druskininkuose

Sanatorija įsikūrusi miesto centre, iš kurio lengvai pasieksite visas Druskininkų vietas. „Belorus“ veikia treniruoklių salė, kavinė-baras, o jums visada padės aptarnaujantis personalas.

„Belorus“ kambariai

Sanatorijoje „Belorus“ yra 74 erdvūs bei šviesūs numeriai, todėl pasirinkimas bus tikrai platus. Sveikatingumo komplekse yra įrengti vienviečiai ir dviviečiai numeriai, kuriuose svečiai galės jaustis tarsi namuose.

Liukso klasės numeriai ir apartamentai puikiai tinka šeimoms su vaikams, čia rasite visko tik gali prireikti kokybiškam poilsiui. Numeriuose rasite patogias lovas, balkoną, šaldytuvą, kabelinius kanalus rodantį televizorių, elektrinį virdulį bei vonios kambarį su dušu bei rankšluosčiais.

„Belorus“ SPA centras, baseinas, pirtys ir procedūros

„Belorus“ sanatorijoje yra atliekama daugybė kokybiškų sveikatinimo ir grožio procedūrų, kurios padės atgauti jėgas ir pailsinti kūną bei mintis. Sanatorijos lankytojai gali mėgautis įvairiais viso kūno, segmentiniais ar atskirų kūno dalių masažais, purvo voniomis, šveitimais, mineralinėmis voniomis.

Belorus sanatorija Druskininkuose

Kvalifikuoti gydytojai įvertina paciento sveikatos būklę, skiria reikiamas procedūras bei sudaro individualų reabilitacijos planą.


Koks gi poilsis Druskininkuose be baseino ir pirčių malonumų! Sanatorijos lankytojai galės apsilankyti moderniame, atnaujintame pirčių ir baseino komplekse.

Belorus sanatorija Druskininkuose

Čia poilsiautojai ras prabangias pirtis: suomiška ir infraraudonųjų spindulių, baseiną turintį net 3 plaukiojimui skirtus takelius, povandenines sroves ir kaskadas.

Apsilankiusieji sanatorijoje „Blorus“ Druskininkuose, džiaugiasi pagerėjusia sveikata bei puikiu poilsiu, o atsiliepimai apie šią sanatoriją yra tikrai puikūs.