Baseinai Druskininkuose

Poilsis Druskininkuose be apsilankymo baseine tikriausiai neįsivaizduojame, gerai, kad kurorte rasti baseiną nėra sunku. Mieste esantys viešbučiai siūlo SPA ir baseinų malonumus, kur poilsis su baseinu yra garantuotas, o ką jau kalbėti apie didžiausią Lietuvoje vandens pramogų parką „Aqua“.
Vandens parke gausu įvairių vandens pramogų ir baseinų. Vandens parkas siūlo net 3 pagrindinius skirtingus baseinus.

Baseinai Druskininkuose

Didysis baseinas

Didysis baseinas – milžiniškas Druskininkų vandens parko baseinas, o plaukiant pro vandens parko langus galima matyti Nemuno pakrantę. Netoli didžiojo baseino stūkso dirbtinė kalva, po kuria yra vandens kaskados bei didelis vandens krioklys.

Baseine suformuotos atskiros zonos mankštai. Šiam baseinui ir visam vandens parkui žavesio bei egzotikos prideda stūksančios didelės palmės. Baseine lankytojai gali mėgautis povandeniniais masažais, kurie atpalaiduoja raumenis, aktyvina kraujotaką, mažina celiulitą bei stiprina nugaros ir kojų raumenis.

Jūros bangų baseinas

Jūros bangų baseine bangų generatorius sukuria trijų rūšių – didelio dažnio ir neaukštas, žemo dažnio ir maksimaliai aukštas, lūžtančias bangas. Šiame baseine gali plaukioti tik gerai mokantys plaukti asmenys. Baseino gylis yra 1,5 m., o bangų aukštis – 1,5 m..

Baseinai Druskininkuose

Sraunioji upė

Siaurame baseine trykštančios srovės suformuoja dirbtinę vandens tėkmę, primenančią sraunią upę, kuria galima plaukti. Šio baseino gylis siekia 1,4 m., ilgis net 75 m., o tėkmės greitis 1,2 m/s.


Norintiems pasimėgauti baseinų ir pirčių malonumais, bet tuo pačiu ir sutaupyti, turime gerą žinią. Druskininkų vandens parke dažnai pasitaiko akcijos ir nuolaidos, todėl nepraleiskite progos pasimėgauti vandens pramogomis už puikią kainą.