Informacija apie Druskininkus

Druskininkai – gausiai gamtos apdovanotas kurortas, jau ištisus šimtmečius vertinamas dėl gamtinių ir gydomųjų išteklių. Tai yra seniausias ir didžiausias Lietuvos kurortas esantis šalies pietuose.

Miestas garsėja išskirtinės kokybės viešbučių, sanatorijų bei SPA centrų paslaugomis. Druskininkų kurortas yra labai populiarus tarp tų žmonių, kurie nori pabėgti nuo kasdieninių rūpesčių, rutinos ir pasimėgauti nuostabiu poilsiu gamtos apsuptyje.

Informacija apie Druskininkus

„Žmoguje viskas turi būti gražu: ir veidas, ir drabužiai, ir siela, ir mintys“

A. Čechovas

Gal dėl to šis ištisus metus veikiantis mineralinio vandens, purvo ir klimato terapijos kurortas sulaukia gausybės lankytojų visais metų laikais.

Miestas nuo seno garsėja nuostabia išskirtine gamta, kurioje ne tik pailsėsite, bet ir pagerinsite savo sveikatą, todėl poilsis Druskininkuose ne tik padės pamiršti kasdieninis rūpesčius, bet ir pagerinti sveikatą. Miesto mineraliniai vandenys ir purvas efektyviai gydo sąnarių, stuburo, kvėpavimo, širdies ir kraujotakos, nervų sistemos, skrandžio, kepenų, žarnyno ir odos ligas.

Informacija apie Druskininkus

Gamta Druskininkų kurorte

Miestas išsiskiria ne tik viešbučių bei SPA gausa, bet ir nepakartojamo grožio gamta. Druskininkų miškuose vyrauja pušys, didelė biologinė įvairovė.

Druskininkų šiluose sutinkama retų vabzdžių : ūsuotųjų dailidžių, paprastųjų raganosių, aštuoniataškių auksvabalių. Dažniausiai pastebimas žvėrelis – paprastoji voverė. Stambiausias Druskininkų pušynų žvėris – briedis. Kurorto miškai pasižymi ne tik gyvūnijos įvairove, bet ir grybų ir uogų gausa.

Informacija apie Druskininkus

Sanatorijos

Druskininkų kurortas daugeliui žinomas dėl savo puikių sanatorijų, viešbučių ir SPA centrų kokybės ir procedūrų įvairovės. Miestas gali didžiuotis viena garsiausių ir populiariausių sanatorijų Lietuvoje – „Eglės“ sanatorija.

Informacija apie Druskininkus

Ne mažiau populiari sanatorija šiame kurorte yra „Belorus“. Šį sveikatinimosi kompleksą supa įspūdingo grožio gamta – rami, jauki, graži aplinka bei tyras ir gaivus miško oras tik sustiprina sanatorijoje atliekamų procedūrų poveikį.

Viešbučiai ir SPA

Viešbučiai Druskininkuose yra puikiai įrengti ir komfortiški, todėl juose poilsis bus tikrai puikus ir nepamirštamas. Kurorte sau tinkamą viešbutį ras kiekvienas, nes pasirinkimas yra labai platus. Beveik kiekvienas viešbutis Druskininkuose siūlo ne tik nakvynės paslaugas, bet ir SPA procedūras, pirčių ir baseinų kompleksus, masažus bei sūkurines vonias.

Gamta kurorte yra ne tik graži, bet ir labai naudinga Jūsų sveikatai.

Geriamasis mineralinis vanduo: šis vanduo yra prisotintas chloro, natrio, kalio, kalcio jonų, mikroelementų ir organinių medžiagų, kurios teigiamai veikia sutrikusias organizmo funkcijas. Šis vanduo padeda gydyti virškinamojo trakto ligas, padeda kovoti su uždegimais, bei gerina medžiagų apykaitą.

Informacija apie Druskininkus


Procedūroms naudojamas mineralinis vanduo: gydomosioms vonioms yra naudojamas itin didelės mineralizacijos vanduo. Procedūros atliekamos su šiuo vandeniu gydo nervų sistemos, širdies, ir kraujagyslių sistemos, imuninės sistemos, sąnarių, stuburo bei odos ligas. Po tokių mineralinio vandens vonių, druskos dar ilgai išlieka veiklios ant žmogaus kūno, kadangi druska plonu sluoksniu kristalizuojasi ant odos, sudarydamos ilgai veikiantį „druskų apvalkalą“.

Informacija apie Druskininkus


Gydomasis purvas: Druskininkų gydyklose yra naudojamas natūralus durpinis purvas, kuris turi daug gydomųjų savybių. Purvo vonios teigiamai veikia žmogaus organizmą, jos padeda odai atpalaiduoti biologiškai aktyvias medžiagas, kurios veikia daugelį organizmo sistemų.

Informacija apie Druskininkus